Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Raper Echnaton, zarażony Covid-19, trafił do szpitala z powodu duszności

INFO BFM MARSEILLE PROWENCJA – Założyciel IAM został w niedzielny wieczór zaopiekowany w La Timone i umieszczony na oddziale intensywnej terapii.

Echnatona opiekowała się pogotowiem ratunkowym w szpitalu Timon z powodu niewydolności oddechowej. Według naszych informacji główny raper grupy IAM, który uzyskał pozytywny wynik testu na obecność wirusa Covid-19, został przewieziony do szpitala i przeniesiony na oddział intensywnej terapii w niedzielę wieczorem. Jej rodzina, z którą skontaktowała się BFM Marseille Provence, potwierdza, że ​​artystka była hospitalizowana, ale odmawia komentarza. Według naszych informacji raper został zwolniony z intensywnej terapii w poniedziałek.

W ostatnich tygodniach grupa rapowa z Marsylii musiała odwołać kilka koncertów. Chodzi o pojawienie się sprawy Covid-19 wśród jej członków. Tożsamość danego członka nie została ujawniona. IAM miał wystąpić w poniedziałek w Saint-Raphaël (Var), a we wtorek w Luxey (Landes).

17 lipca Echnaton publicznie zademonstrował swój sprzeciw wobec karty zdrowia. “Je le redis, avec le groupe IAM, nous sommes contre le pass sanitaire et contre la vaccine obligatoire, à l’usure ou non, dans le cas des soignants ou d’autres métiers”, dostępne w sieciach społecznościowych indiqué dans une vidéo .

Więcej informacji wkrótce.

Julian Mancini i Manon Mogica z Florianem Bohout

READ  Kendall Jenner pozwał do sądu o 1,8 miliona dolarów za złamanie umowy