Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Tony Parker i jego synowie bawią się: kajak i jacuzzi… Alizee Lim znajduje je, by uczcić Liama

Właściciel ASVEL Lyon-Villeurbanne, Horse Racing, TT Global Management Agency (którą współtworzył z Teddym Rinerem)… od końca swojej koszykarskiej kariery w 2019 roku, Tony Parker Przepełnione projektami! Zasłużył także na wakacje na południu Francji. Partner Alizé, Lim, świetnie się bawi ze swoimi dwoma synami, Joshem i Lim…

Lazurowe Wybrzeże to jedno z ulubionych miejsc wakacyjnych gwiazd. Tony Parker również rzucił tam kotwicę. Cieszy się słońcem i morzem ze swoimi dwoma synami, Joshem Williamem (7 i 6) i podzielili się niektórymi momentami więzi na Instagramie.

w Historia W poniedziałek 2 sierpnia TP został sfotografowany na jachcie w towarzystwie pana Pokory, jego żony Christiny Milian, byłego piłkarza. Laurie Beaulieu A jego kumpel nurkuje w morzu i jeździ na nartach wodnych ze swoim najstarszym synem, Joshem.

Umieścił również zdjęcie swojego i dwójki dzieci na kajaku. Niektórzy niepokoili się, że Josh i William nie mieli kamizelek ratunkowych w porywaczu Obserwujący. Po tym dzieci mają prawo do korzystania z jacuzzi. Były chłopak Evy Longorii również skorzystał z jego 3 sierpnia na morzu, aby uczcić urodziny swojego syna Liama, który zdmuchnął sześć świec! Z tej okazji do imprezy dołączyła Elise Lim, która wyjechała do Szwecji w celu filmowania.

READ  Jaką imprezę nakręconą przez „List miłosny do Los Angeles” warto obejrzeć w Disney+?