Nowy Quak z Hiszpanii, zaanektowany przez Polskę

Polska zremisowała 1:1 z Hiszpanią w sobotę 19 czerwca i zremisowała 0:0 po raz drugi w Euro, wygrywając 0:0 ze Szwecją, co utrudnia utrzymanie biletu do 16. rundy .

Przeczytaj to też Euro 2021: Hiszpania traci remis ze Szwecją za udział w turnieju

Tym razem strzelił Alvaro Morata, ale problemem był Robert Lewandowski. Juventus Turyn otwierający dla Hiszpanii (25)mi), Ale kiedy wrócił z szatni, odpowiedział mu posąg Bayernu Monachium (54mi), Gerard Moreno wygrywa kilka sekund przed utratą rzutu karnego (58)mi).

Nic nie jest stracone dla dwóch wyborów, ale droga jest skomplikowana: Hiszpania, obecne 3mi Grupa E będzie musiała wycofać się z decyzji, jeśli chce kontynuować kurs w środowym finale fazy grupowej przeciwko Słowacji. Również dla ostatniej Polski grupy zadanie jest jeszcze trudniejsze.

Przez pół godziny myśleliśmy, że poniedziałkowa scena powtórzy się: rozległa, ale jałowa dominacja La Roja i rozproszone, ale surowe ostrzeżenia jego przeciwnika. Różnica polega na tym, że tym razem piłka weszła. Po obu stronach.

Le but de Alvaro Morata

O 26 wieczoremmi W tej chwili Gerrard Moreno, najlepszy Hiszpan sezonu z 30 golami dla Villarreal we wszystkich rozgrywkach, został przeniesiony do środka, poprawiając długą pasterską przekątną w polu karnym, aby znaleźć Alvaro Moratę i był w stanie wyprzedzić Bardosa Peresinsky’ego, aby popchnąć piłka wewnątrz klatek. Jego rzutek jest natychmiast anulowany do pozycji spalonej, sygnalizowanej przez sędziego dotykowego, ale po obejrzeniu filmu sędzia środkowy potwierdził cel.

Artykuł jest zarezerwowany dla naszych subskrybentów Przeczytaj to też Euro 2021: Małżeństwo dla wygody, między Aymerich Laport a Hiszpanią

Następnie Morata rzucił się w ramiona swojego trenera Luisa Enrique, który nie przestał go bronić przez resztę tygodnia, podczas gdy napastnik Juventusu Striker był rażąco krytykowany za napięcie w meczu ze Szwecją.

READ  Przyjaźń: Polska testowana przeciwko Islandii

Na ponad dwieście minut przed końcem długo oczekiwany gol w końcu ukazał się Hiszpanom. Moreno i Morata mieli dwie piłki z rzędu w drugiej połowie, aby dać swojej drużynie ostateczne zwycięstwo… ale nie mogli grać.

Minutę po idealnej równowadze o tytuł Europejskiego Złotego Buta Lewandowskiego (54)mi), który wygrał swoją walkę z Aymeric Laport, zmiażdżył stopę Jacoba Motor Gerarda Moreno w boksie. Sędzia podszedł do swojego ekranu wideo i ukarał go grzywną.

Moreno przyjął odpowiedzialność za jego zmianę, ale jego próba zderzyła się z lewym słupkiem Wojciecha Schkesneya, a powrót Moraty osiągnął cel.

Wątpliwości Hiszpanii

Ostrzeżenia z pierwszej połowy nie powinny być lekceważone przez ludzi Louisa Enrique. Ponieważ przeciwko Szwecji Rose wielokrotnie unikała katastrofy w krótkim okresie iw pierwszym okresie. Od 6mi Kilka minut później zaciekłe uderzenie Mathewsa Clichy wyprzedziło hiszpański krzyż. O 19mi W tej chwili Lewandowski zatrzymał się, uciekł sam i został złapany tylko przez Jordi Albę, który cofnął się na pełnych obrotach.

Przeczytaj to też Euro 2021: Atak, Palmers, Doświadczenie… Porównaj 24 drużyny na pierwszy rzut oka

Główne zagrożenie pojawiło się na krótko przed przerwą: lewe uderzenie Carol Svitersky trafiło w lewą prostą United Simona, a on szybko wstał i miał mocną rękę, aby zapobiec wznowieniu gry przez Lewandowskiego. Największa polska szansa w pierwszej połowie.

Wyniki rozliczeń: W Hiszpanii, w pełnej restrukturyzacji, po pierwszych dwóch dniach euro są tylko dwa punkty, a zamiast je wyrzucić z głowy miał pełne wątpliwości.

O jego przyszłości ze Słowacją zadecyduje w środę (18:00) na tym samym terenie przez Cartouzę w Sewilli, kiedy w piątek pokonali Szwecję 1:0.

Przeczytaj to też Euro 2021: Otwarcie piłki, koszulka konfliktu i moje pozwolenie