Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowy Apple TV 4K: brak rewolucji w salonie

Salonowa rewolucja się nie wydarzy. Ogólnie jest to nowy Apple TV Stopa W zeszłym tygodniu podczas przemówienia przewodniego „Spring Loaded” sytuacja nie zmieniła się drastycznie w porównaniu z poprzednim modelem, który został wprowadzony na rynek w 2017 roku – z wyjątkiem pilota.

Po ponad trzech latach używania Apple TV 4K, który już wiele skorzystał z Apple TV 1080p wprowadzonego na rynek w 2015 roku, jest wiele – jestem pierwszy Ma nadzieję na dogłębne uzupełnienie funduszu nadawczego. Byliby szczęśliwi, gdyby Apple o nich nie zapomniał, ale nie ma wątpliwości, że są trochę rozczarowani efektem końcowym.

Nie zaprzeczajmy, nowy Apple TV jest zawsze lepszy niż żaden nowy Apple TV. Apple poprawiło już swoją obudowę w wielu punktach, zaczynając od Wi-Fi 6 (802.11ax), co pozwoli na bardziej harmonijną integrację z Apple TV w dobrze wyposażonych domach. Apple TV 4K to także drugie urządzenie producenta, które ma działać jako router Thread, po HomePod mini (czytaj: Nowy Apple TV 4K to także mostek wątkowy).