Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nowe odkrycia dotyczące badań związanych z transferem Aushesh

Nowe odkrycia dotyczące badań związanych z transferem Aushesh

Uruchom cel! Klub piłkarski ASSE: Zieloni bez jednostki rekrutacyjnej, problem?

Wczoraj, we wtorek policja przeprowadziła nalot na stan w ramach operacji poszukiwawczej. Tego samego wieczoru ASSE opublikowało komunikat prasowy, w którym informowało, że współpracowało w sprawie, która obejmowała transfer, który został rozliczony przez nielicencjonowanych pośredników. Transfer jest transferem Adel Aoucheesh latem 2020 roku i zakończył go Jamal Benallah. Według L’Equipe, Abdelkader K. Również na widoku w wymiarze sprawiedliwości i to podsłuch jego telefonu komórkowego umożliwił powrót do transferu Aushisha.

Według dziennikarza śledczego Romaina Moliny i L’Equipe, agenci z licencją FFF przynieśliby korzyści kolegom, którzy nie mieliby prawa do wykonywania zawodu. Ci ostatni mogą jednak uciekać się do systemu prania pieniędzy z zawyżonymi rachunkami, zamaskowanymi umowami lub zakupem mieszkań. Wszystko na tle zagrożeń odzyskania przekazanych kwot. Roland Romeyer miał do czynienia z niektórymi z tych nielegalnych agentów. Transfer Aoucheesha nie jest jedynym, który można zobaczyć. Osoby te badają Bilal Brahimi (w Nicei), Wilfrid Kanga (w zespole Young Boys w Bernie), Ayoub Jabbari (w Santander) czy nawet Odson Edward (Crystal Palace). Sprawa jest poważna…

podsumować

L’Equipe i Romain Molina powiedzieli więcej o śledztwie, które doprowadziło do policyjnego nalotu we wtorek. Pod znakiem zapytania stoi transfer Adela Aoucheesha do ASSE latem 2020 roku, zwłaszcza że został on zrealizowany przez agenta nieautoryzowanego przez FFF.

READ  Pierwsza jedenastka sezonu wyciekła w Dijon