Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szczyty, flop i niedokończona misja: Anne Royt organizuje cztery mecze Czerwonych Diabłów (wideo)

Szczyty, flop i niedokończona misja: Anne Royt organizuje cztery mecze Czerwonych Diabłów (wideo)

Czerwone Diabły zakończyły swój ostatni obowiązek sezonu czterema meczami Ligi Narodów, które właśnie rozegrały. Dwa zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka, oto bilans tego międzynarodowego spotkania. Teraz, gdy wszystkie demony wyjechały na wakacje, czas podsumować to spotkanie.

klapy

Niektórzy mówili o tych meczach jako meczach przygotowawczych do mundialu, możemy porozmawiać o pytaniu przed tymi zawodami’, analizuje Anne Ruwet na RTL INFO o godzinie 13:00.Bo kiedy przegrywamy 1-4 z Holendrami u siebie, widać wyraźnie deficyt psychiczny, piłkarzy, którzy nie chcieli tam być, którzy nosili tę koszulkę jak narodowy ciężar i nie bali się tego powiedzieć.„Uderz dziennikarza, który opowiada”Brakujące spotkanie„Między demonami a ich publicznością.

Nawet Roberto Martinez byliśmy bardziej zdenerwowani niż zwykle. Na skraju pola miał refleks, do którego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Nawet po meczach zaczął krytykować sędziego i technikę VAR w naszym mikrofonie, kiedy wiemy, że zwykle jest spokojny i wokalny.– potwierdza ponownie Ann Roet.

Na szczęście Czerwone Diabły potraktowały mecze bardzo poważnie, ale prawdą jest, że zadawaliśmy sobie wiele pytań o mentalność Czerwonych Diabłów i kiedy masz patriotyczny obowiązek do podjęcia, jest to po prostu nie do przyjęcia.. „

Top

Jeśli chodzi o pozytywne punkty tego spotkania, nadawca sportowy podkreśla Michy Batshuayi, Leander Dendoncker, Yuri Tillmans i Eden Hazard.Dla tych, którzy chcą dać nutkę zachęty„.”Odnalazł rytm, pewność siebie i (…) mamy wrażenie, że jest na dobrej drodze. Prawie strzelił wczoraj gola i ostatecznie został odrzucony jako spalony.

Praca jeszcze się nie skończyła

W Lidze Narodów pozostały jeszcze dwa mecze z nadzieją na zajęcie pierwszego miejsca w Holandii i zakwalifikowanie się do Final Four po raz drugi z rzędu. Dwa mecze z Walią (w Brukseli 22 września) iz Holandią (w Amsterdamie, 25 września). Dla Anne Roit te dwie gry to „180 minut nadziei”.

READ  Jazda na snowboardzie podczas Letniej Grand Prix Courchevel, Valentin Faubert, Matisse Kontamin i Alessandro Batbi dostrzegli różnicę między nimi o Grand Prix Świata

W tej chwili w rankingu dominuje Holandia z 10 punktami na 12, a na drugim miejscu jest Belgia. Mam nadzieję, że prześlizgnę się z Holandii do Polski piątego i przedostatniego dnia„Dostawanie”prawdziwy finał„Przeciw Batawian”Próbować zdobyć to pierwsze miejsce.