Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szczyty, flop i niedokończona misja: Anne Royt organizuje cztery mecze Czerwonych Diabłów (wideo)

Czerwone Diabły zakończyły swój ostatni obowiązek sezonu czterema meczami Ligi Narodów, które właśnie rozegrały. Dwa zwycięstwa, jeden remis i jedna porażka, oto bilans tego międzynarodowego spotkania. Teraz, gdy wszystkie demony wyjechały na wakacje, czas podsumować to spotkanie.

klapy

Niektórzy mówili o tych meczach jako meczach przygotowawczych do mundialu, możemy porozmawiać o pytaniu przed tymi zawodami’, analizuje Anne Ruwet na RTL INFO o godzinie 13:00.Bo kiedy przegrywamy 1-4 z Holendrami u siebie, widać wyraźnie deficyt psychiczny, piłkarzy, którzy nie chcieli tam być, którzy nosili tę koszulkę jak narodowy ciężar i nie bali się tego powiedzieć.„Uderz dziennikarza, który opowiada”Brakujące spotkanie„Między demonami a ich publicznością.

Nawet Roberto Martinez byliśmy bardziej zdenerwowani niż zwykle. Na skraju pola miał refleks, do którego nie jesteśmy przyzwyczajeni. Nawet po meczach zaczął krytykować sędziego i technikę VAR w naszym mikrofonie, kiedy wiemy, że zwykle jest spokojny i wokalny.– potwierdza ponownie Ann Roet.

Na szczęście Czerwone Diabły potraktowały mecze bardzo poważnie, ale prawdą jest, że zadawaliśmy sobie wiele pytań o mentalność Czerwonych Diabłów i kiedy masz patriotyczny obowiązek do podjęcia, jest to po prostu nie do przyjęcia.. „

Top

Jeśli chodzi o pozytywne punkty tego spotkania, nadawca sportowy podkreśla Michy Batshuayi, Leander Dendoncker, Yuri Tillmans i Eden Hazard.Dla tych, którzy chcą dać nutkę zachęty„.”Odnalazł rytm, pewność siebie i (…) mamy wrażenie, że jest na dobrej drodze. Prawie strzelił wczoraj gola i ostatecznie został odrzucony jako spalony.

Praca jeszcze się nie skończyła

W Lidze Narodów pozostały jeszcze dwa mecze z nadzieją na zajęcie pierwszego miejsca w Holandii i zakwalifikowanie się do Final Four po raz drugi z rzędu. Dwa mecze z Walią (w Brukseli 22 września) iz Holandią (w Amsterdamie, 25 września). Dla Anne Roit te dwie gry to „180 minut nadziei”.

READ  Program na niedzielę 28 maja

W tej chwili w rankingu dominuje Holandia z 10 punktami na 12, a na drugim miejscu jest Belgia. Mam nadzieję, że prześlizgnę się z Holandii do Polski piątego i przedostatniego dnia„Dostawanie”prawdziwy finał„Przeciw Batawian”Próbować zdobyć to pierwsze miejsce.