Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nikolaj Coster-Waldau (Game of Thrones) opowiada o swoich ulubionych programach, w tym o Ten Percent

Przewodniczący jury CanneSeries 2021, który rozpoczął się w piątek, 8 października, Nicolae Coster-Waldau, nazwał niezapomnianego Jaime Lannistera z gra o tron, Zafascynowany swoją ulubioną serią poboczną.

Piątek, 8 października, Ceremonia Otwarcia CanneSeries była w pełnym rozkwicie, z kilkoma gwiazdami serialu na różowym dywanie. W tym czwartym wydaniu Nikolai Coster-Waldau, alias Jaime Lannister in gra o tronI Jest przewodniczącym jury dla długiej serii. Sytuacja, która wydaje się zdumiewać aktora i scenarzystę, jak sam opowiada w rozmowie z Niedzielna gazeta. Musiał być pomalowany, lubi mówić. Właściwie najpierw zgodziłem się być członkiem jury, ponieważ To bardzo ekscytujący festiwal”. Wcześniej oczywiście zaproponowano mu, aby nim kierował. Konsument sieciowy, również skorzystał z okazji, aby Pokaż swoje ulubione.

Seria „Gdzie możemy identyfikować się z bohaterami”

Wśród ulubionych seriali jest brat bliźniak i towarzysz Cersei Lannister (Lena Headey) in gra o tron, kształt matador, fantazja z danii, jego ojczyzna. Ten jest obrazkiem Realistyczny mural przedstawiający życie rodzinne w czasie II wojny światowej. “Kocham za bardzo Dziesięć Przykazań, czyli zbiór dziesięciu filmów napisanych i wyreżyserowanych przez Krzysztofa Kisłowskiego dla Telewizji Polskiej. Każda migawka zajmuje jedną z Dziesięć Przykazań tradycji judeochrześcijańskiej. Na kontynencie amerykańskim jego preferencje trafiają do dwóch legendarnych serii. sopran I Szkoda, Samochody „Możesz odnosić się do postaci, nawet jeśli doświadczają różnych rzeczy”. Francuski serial poboczny, Nicolae Coster-Waldau przyznaje, że nie widział zbyt wielu francuskich produkcji. “kość Dzięki transmisji mogłem oglądać dziesięć procent na Netflixie. “

dziesięć procent godzina „aktorzy jak prawdziwy dewa”

Duńczyk docenia francuską serię droga “Bardzo realistyczne” Aby narysować obrazek dla agentów technicznych. „Aktorzy wyglądają jak prawdziwe diwy i oczywiście nimi są”.przyzna, JDD. Przewodniczący jury CanneSeries jest również zadowolony, że produkcje z całego świata zyskują na popularności na amerykańskich platformach, takich jak Netflix, takich jak gra w kalmary, południowokoreański powieściopisarz trafia w cel. „Żyjemy w bardzo ciekawych czasach, Nikołaj Coster-Waldau pamięta i cieszy się z tego Seria nie jest już „Czarna owca dla zabawy”. Aktor jest również dumny, że drzwi są przed nim otwarte, odkąd przybył gra o tron, łańcuch to „Wiele osób chciałoby [ne jamais voir] Zatrzymać “. „Jego sukces wpłynął na moje codzienne życie, zakończy, Ale na szczęście miałem tę samą rodzinę i tych samych przyjaciół”.

READ  Czy pomimo zdrady dawnego żółtego Vincenta zostanie gwiazdą tego sezonu?