Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Pierre Ardetti o France 2 Cyril Hanouna (wideo)

Cyryl był czuły jako jeden z gościŻyjemy We Francji 2, w drugiej części wieczoru w sobotę 9 października, z okazji publikacji jego książki Co powiedzieli mi Francuzi Napisany wspólnie z Christophem Barbier, dostępny od środy 13 października. W odpowiedzi na pytanie Léa Salamé i Laurenta Ruquiera dotyczące regularnego udziału byłego dyrektora generalnego National Rally Jean Messiha w jego transmisji na C8, Cyril Hanoun bronił swojego wyboru: „Dziś Jean Mesiha nie jest już polityczny w ludzkich umysłach. Jest showmanem. Czy jutro zagłosujemy na Showmana? Nie jestem pewny”.

Pierre Ardetti, który był również obecny na planie, nie mógł nie przerwać mu. “Trzeba zobaczyć, nie wiem. Teraz to wszystko wściekło… Dużo rozmawiających modelek– ślizga się, prawdopodobnie odnosząc się do Erica Zemmoura.Mamy bohaterów, na których zasłużyliśmy. Możemy z tym walczyć. Cóż, osobiście staram się z tym walczyć. Zostaw to aktorom, to ich praca, robią to dużo lepiej niż ludzie, którzy myślą, że robią politykę i robią politykę, chodząc w programach telewizyjnych– dodał komik.

Po drodze Pierre Ardetti chętnie śledził jego myśli, zanim pozwolił odpowiedzieć Cyrylowi Hanounowi, i nie wstydził się wyrażać swojej opinii w programach takich jak Touche pas à mon poste lub L’heure des pros, gdzie zapraszanych jest coraz więcej przedstawicieli politycznych . . “Nie prosimy ich o chodzenie do programów telewizyjnych, prosimy o rozwiązywanie problemów, aby mężczyźni i kobiety radzili sobie mniej lub lepiej. To jest ich praca. Reszta nas nie obchodzi. Niepokoi mnie to do ostatniego stopnia, mam tego dość. Będziemy mieli bohaterów, na których zasłużyliśmy, i stworzymy pokolenia, które w końcu wezmą udział w reklamie tragedii Racine’a. Więc to mnie niepokoi. TutajI podsumował stanowczo”. Prawdziwa tyrada wywołała wiele reakcji na portalach społecznościowych.

READ  Jak oglądać Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej na żywo - L'Observateur de Troyes

Cyryl Hanouna odpowiedział, zgodnie z tym, co powiedział:Często to właśnie ci, którzy nie mają władzy, czerpią najwięcej z telewizji. To oni potrzebują światła„Jeśli chodzi o Jeana Messiha, gospodarz i producent uważają go za lepszego w TPMP niż gdziekolwiek indziej”.W przeciwnym razie sam tworzy filmy w sieciach społecznościowych, gdzie nie ma przeciwnika, gdzie może uciec od swoich nonsensów przez minuty i minuty. Przynajmniej u mnie zawsze ma zniżkę. Więc ma wiele– nie powiedział.

Hugo Malais