Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Napotkałem dużo nienawiści”: Coeur de Pirate opowiada o swoim związku z transpłciową kobietą

Beatrice Martin, lepiej znana pod pseudonimem serce pirataDoświadczyła fali nienawiści transpłciowej, kiedy sformalizowała swój związek z amerykańską piosenkarką Laurą Jane Grace. Bardzo trudny okres do przejścia. Po raz pierwszy o tej nienawistnej kampanii i jej konsekwencjach dla jej zdrowia psychicznego wspomniano w tytule w ciemności Zaczerpnięty z jego najnowszego albumu.

zapytany przez metroCoeur de pirate zapamiętał to wspaniałe widowisko na swoje życie prywatne. W tym czasie ujawniono, że opuściła męża, aby wdać się w romans z artystką i transseksualistą Laurą Jane Grace. Potem Beatrice Martin okazała się ekscentrykiem, otrzymując wsparcie, ale także najgorsze komentarze. “Kilka lat temu miałem romans z transpłciową kobietą. Było mi naprawdę ciężko zrobić to publicznie. Byłem w mojej bańce miłości. Byłem z kimś w związku i wszystko wydawało mi się w porządku. Ale spotkałem się z nienawiścią wielu ludzi. Naprawdę się wyróżniałeś”, wyraża ubolewanie wobec naszych belgijskich kolegów.

Coeur de Pirate zawsze będzie nadal walczył z transfobią, w szczególności z jego niezbędnymi tekstami: “Myślę, że jest to coś, z czym ludzie ze społeczności queer spotykają się na co dzień. Dlatego ważne jest, aby podkreślić siebie. I musiałem o tym opowiedzieć w piosence, której jeszcze nie zrobiłem. “

Popadając w alkoholizm i depresję, Beatrice Martin potrzebowała kilku lat, aby się odbudować i teraz jest w stanie wykorzystać swoje emocje w swoich słowach. Pozostaje nienaganną matką dla swojej 9-letniej córki Rumi. W ciąży aktorka jest obecnie w związku z kelnerem Markiem Flynn. Dziecko powinno dokładnie wskazać czubek nosa.

READ  Nowa adaptacja Netflix Harlana Cobaina Made in France (wideo)