Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nike PS5 pojawi się w maju i będzie wielkim hitem!

Nike PS5 pojawi się w maju i będzie wielkim hitem!


W 2018 roku Paul George mówił o swojej bazie fanów PlayStation, a także przedstawiał but PG 2.5 ze światłami i dźwiękami związanymi z konsolą Sony, a teraz w maju pojawi się pakiet PlayStation 5.

Zdjęcia pokazują dwa warianty PG 5 x PS5 na Instagramie pod koniec marca, zgodnie z Sneaker FilesOba trafią do sprzedaży w maju.

Poprzednie wersje współpracy PlayStation / Nike były bardzo ograniczone, więc szansa na zakup przynajmniej jednej pary jest tak duża, jak Kup teraz prawdziwe PlayStation 5. Nie byłoby zaskakujące, gdyby większość ludzi, którym udało się dostać albo prosto do Le Bon Coin, albo na Ebay w celu odsprzedaży, ale jeśli próbujesz znaleźć konsolę lub trampki, powodzenia.

Post na Instagramie wskazuje, że kolejny PS5 xNike PG5 ukaże się w maju. Chociaż nie ma dokładnej daty wydania tego wydania, fani PS5 i kolekcjonerzy sneakersów wyczerpią się w bardzo krótkim czasie, podobnie jak PS5. Może pojawić się ogłoszenie o dacie premiery buta Nike w najbliższych dniach, ale na razie nikt nie jest tego pewien.

.


READ  „Jestem naprawdę zazdrosny” – gracze Palworld budują bazy, każda bardziej szalona od poprzedniej