Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Szczoteczka, która obiecuje całkowite wyczyszczenie szczoteczki w 10 sekund

Oczywiście Y-Brush swoją nazwę zawdzięcza nietypowemu kształtowi, dzięki czemu wygląda jak przedostatnia litera alfabetu. Szczoteczka składa się z zmotoryzowanej rączki i szczoteczki w kształcie litery Y, dobrze dopasowanej do szczęki. Myjąc wszystkie zęby na raz, Y-Brush skraca czas czyszczenia z 3 minut do 10 sekund

Ta szczoteczka jest oczywiście wymienna i zaleca się ją wymieniać co 6 miesięcy (w przeciwieństwie do 3 miesięcy w przypadku klasycznej szczoteczki do zębów). Aby dostosować się do wielkości szczęki lub wielkości dzieci, dostępne są dwa rozmiary szczoteczek: jeden dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat, a drugi dla nastolatków i dorosłych.

Dzięki rynnie pod kątem 45 stopni i 35 000 nylonowych włosia szczoteczka Y-Brush pragnie odtworzyć metodę Bass, która koncentruje się głównie na obszarze między dziąsłami. Jeśli nie będziemy ostrożni, obszar naszych ust może stać się pożywką dla bakterii.

Ze względu na swój kształt szczoteczka Y-Brush jest również wyposażona w aplikator pasty do zębów, który ułatwia nakładanie pasty. Podczas szczotkowania silnik emituje wibracje, więc wszystko, co musisz zrobić, to umieścić zęby na szczoteczce i żuć przez 5 do 15 sekund, aż uzyskasz czyste zęby. Nie trzeba liczyć, że szczotka dba o to i dostosuje się do czasu trwania zgodnie z wybranym trybem wibracji spośród trzech dostępnych:

  • W trybie miękkim czyszczenie trwa 15 sekund
  • W trybie normalnym czyszczenie trwa 10 sekund
  • W trybie intensywnym szczotkowanie trwa 5 sekund

Akumulator ładuje się za pomocą kabla USB; Jednak nie musisz się o to martwić, ponieważ Y-Brush zapewnia 3-miesięczną żywotność baterii.

READ  Jak lwia paszcza jest Qualcomm