Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niesamowity Bouchard i pół

0:40: Jeremy Flores (surfowanie)

2 godziny: Vincent Millau, Aurelien Giroud (narty)

2 godziny: Céline Guberville, Mathilde Lamol (strzał)

2 godziny: Lucy Anastasio (Terre)

2:30: Emmanuel Petit i Eric Delaunay (strzelanie)

2:40: Michael Bowers (surfing)

2:40: Thibod i Guillaume Turlan (Wulgaryzmy)

3 godziny: Emmanuel Lipison i Jia Nan Yuan, jeśli zakwalifikowani (tenis stołowy)

3:20: Laura Tarantola i Claire Buffy (wioślarstwo)

3.25: Anita Blaise (Flota)

3:25: Pauline Ranvier (folia)

3:30: Leon Marchand (pływanie)

3:40: Mary Wattel (pływanie)

3:50: Skrzypce Arnauds, Margo Bellol, Marie Jacquet, Emma Lunati (wioślarstwo)

Od 4 rano: Killian Le Bleuch w czwartej bitwie (Judo)

Od 4 rano: Amandine Bouchard w 14. walce (Judo)

4:15: Celine Guberville, Mathilde Lamoul jeśli to finał (strzał)

4:35: Yosora Tepos (folia cynowa)

4:40: Pauline Addo (surfing)

5 godzin: Delphine Delrue, Tom Jequill (Badminton)

5:05: Thomas Goyard (żegluga)

5:05: Marie Polo (żegluga)

5Q20: Johan Devay (surfowanie)

5:20: Alexandre Bardent (CIF)

5:20: Armata rzymska (Sif)

5:30: Vincent Melo, Finał Aurélien Giraud si (narty)

Około 6 rano: Gaël Monfils (tenis)

Około 6 rano: Caroline Garcia w drugiej rundzie (tenis)

6:00: Juliette Lapus (jazda na rowerze)

6:10: Yannick Borrell (Sif)

6:32: Martin Thomas (łódź)

7 godzin: Simone Josie, Emmanuel Lipison (tenis stołowy)

7 godzin: Jianan Yuan (tenis stołowy)

7:30: Marie Zelia Lafont (łódź)

7:35: Jean-Baptiste Bernaz (żegluga)

8 rano: Charlene Bacon (żegluga)

8:40: Martin Thomas (łódź)

9:38: Marie Zelia Lafont (łódź)

10:00: Alexandre Ayach, Morgan Barbanson, Maxime Collard (jazda konna)

10:00 Francja – RPA (Piłka nożna).

10:05: Melanie de Jesus dos Santos, Marine Boyer, Carolan Headet, Aline Friese (siłownia)

10:55: Japonia vs Francja (koszyk 3 x 3)

12:00: Beryl Gastaldello (ur.)

12:24: Jonathan Atsu (jego narodziny)

12:27: Jordan Bothin (pływanie)

READ  Hiszpania traci bohaterską Szwajcarię w rzutach karnych / Euro 2020 / Pomocnik / Szwajcaria - Hiszpania (1-1, tab. 3) / SOFOOT.com

12:50: Bernard Kenji Matam (podnoszenie ciężarów)

12.58: Mewyn Thomas (pływanie)

Około 13:00: Fiona Ferro (tenis)

Około 13:00: Caroline Garcia i Kristina Mladenovic (tenis)

13:00: kwalifikacja Emmanuela Lipisona i Jia Nanyuan (tenis stołowy)

13:03: Yohann Ndoye Brouard (pływanie)

13:30: Florent Manado, Maxime Grosset, Charles Rihou, Clément Mignon, Mehdi Mitila (pływanie)

14:00 czasu chińskiego – Francja (koszykówka 3×3)

14 godzin: Francja – Ameryka (koszyk)

14:30 Węgry – Francja (wskazówka)