Caen i Paris na czele, Toulouse sfrustrowana, Nancy pęknięta, debiutant niepokonany, wyniki pierwszego dnia

Rozpoczęcie narodowej piłki nożnej National Ligue 1: 10 najlepszych strzelców sezonu 2020-2021

Kane zaczął mocny potrójnym trafieniem Alexandra Mendy’ego w pierwszej połowie. Były Guingampais oszołomił Rodos już po minucie. Shamal strzelił czwartego gola pod koniec meczu, aby pozwolić Normanom być liderami. Dzielą prowadzenie z Paris Football Club. Podopieczni Thierry’ego Laurie mieli kolejny playoff, pokonując ich pod koniec sezonu. Tym razem reakcja była intensywna z wynikiem 4-0, w tym trzema bramkami w drugiej połowie. Gatan Laura był najgroźniejszym z paryżan.

Dwóch awansowanych odpadło z remisem, a Bastia wyrównał w drugiej połowie przeciwko zdegradowanemu Nimesowi. Quevilly-Rouen stracił 1-1 po otwarciu punktacji z karą na początku gry.

Niesamowite i niesamowite eliksiry z czerwonej kartki

Nancy pomyślała, że ​​uda jej się przywrócić losowanie do stenografii. Po tym, jak Hagg został zdyskwalifikowany, Nancy wyszła z szatni, prowadząc ich do 10 do 11. Jednak zostali wyrównani przez Thiama, zanim pękli pod koniec meczu. Z kolei Ajaccio zdołał odzyskać punkt z Tuluzy, uniemożliwiając mu wykluczenie zawodnika Vidala w 38. minucie.Korsykanie dwukrotnie wyrównali. Téfécé obejmie prowadzenie na zaledwie siedem minut.

Dzisiaj zamieniłem się w Amiens. Picards zdominował pierwszą połowę i zdobył bramkę Mikaela Alphonse’a. Jednak podopieczni Jean-Marca Forlana w drugiej połowie wrócili z innymi zamiarami i wykorzystali dwa błędy w defensywie, aby odejść z trzema punktami. Le Havre-Guangan i Valenciennes-Neuer to dwa mecze, które nie zdobyły żadnych bramek.

Dzisiejsze wyniki w Ligue 2.

podsumować

Prawidłowa operacja dla Caen i Paryża. Ich wygrane 4-0 pozwalają im na prowadzenie. Nancy i Amiens pękają. Każdy, kto awansuje, dostaje loterię. W sobotę 24 lipca strzelono 22 gole w dziewięciu meczach.

READ  Polska/Albania (TV/Live) Na jakim kanale i o której godzinie oglądasz eliminacje Euro 2024?