Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Niemcy wygrały mieszane czasy i zaprezentowały Tony’emu Martinowi ostateczny tytuł, a Belgia siódma

Niemcy wygrywają mieszany przejazd próbny Mistrzostw Świata w Kolarstwie. Tony Martin prezentuje się z jednym ostatecznym zwycięstwem w ostatnim wyścigu w swojej błyskotliwej karierze. Niemcy wyprzedzają Holandię i Włochy, ale prowadzili po męskim trio i ogromnej pracy Gany, Avene i Subrero. Szwajcaria przegrała na podium pięćset. Belgia zajęła rozczarowujące siódme miejsce.

Mistrzostwa Świata trwają nadal, aw środę w programie pojawiły się mieszane wrażenia. Dyscyplina ta została wprowadzona w 2019 roku i dopiero zaczyna swój drugi tęczowy wyścig, odkąd edycja 2020 została odwołana po kryzysie zdrowotnym.

w programie, 44,5 km do pokonania między Knokke-Heist a Brugią. Drużyny składają się z trzech mężczyzn i trzech kobiet. Każde męskie trio pokonuje pierwsze 22,5 kilometra kilometrów Oczywiście wcześniej Daj różdżkę trzem kobietom którzy pokonują ostatnie 22 kilometry. Trening jest wyjątkowy, ponieważ zespołowe próby czasowe z zaledwie trzema kolarzami są rzadkie.

W pierwszym starcie złożonym z międzynarodowego zespołu z Hiszpanii, Polski i Austrii jest Polska z najlepszym czasem w 54 minuty 12 Sekundy.

Drugi strzał to kraje, które są bardziej w stanie grać o zwycięstwo z USA, Wielką Brytanią, Szwajcarią i Francją. Szwajcaria z KongI oblegający I Schmid realizowany Najlepszy czas na rozstanie.

Reprezentacja Szwajcarii utrzymuje przewagę dzięki: Elise młodyI Nicole kooler zwłaszcza Marilyn Ponowne użycie i realizacja Najlepszy czas w 51 minut 26 sekund Przed ostatnim wybuchem drużyny z Belgią, Włochami i Danią.

Dla mnie Belgia, potrójna linia męska Kilka dziesiątych przed Szwajcarią Aby dać sztafetę trzem kobietom, ale Dania, Niemcy i Włochy osiągają lepszy środkowy czas. To będzie konieczne Kupujący BossuiteI juliański dehor I działka kobeki Podejmij ostatnią ogromną misję, aby zdobyć medal dla Belgii.

Włochy, które były prawie w czołówce po trio mężczyzn, całkowicie załamały się z trio kobiet i było Niemcy Kim jest Punkt, który prowadzi w ostatnim stopniu pośrednim. Niemiecka trylogia kontynuuje swoją doskonałą pracę. Niemcy z Tony Jaskółka oknówkaI powyższe i szopaI Nikes ArendtI Lisa BrenauerI Lisa Klein I Mickey Kroger Ustawia najszybszy czas na 50 minut, 49 sekund i 10 setnych, aby zdobyć złoty medal.

READ  WIDEO: Młody rosyjski pilot wykonuje nazistowski salut na podium

Pod koniec suspensu Holandia nie powiodła się w 12 sekund z Niemiec i zajmuje drugie miejsce. Włochy ostatecznie ograniczają pęknięcie i zajmują trzecie miejsce 5 małych części setek Prowadzenie Szwajcarii o 37 sekund od zwycięzcy. Belgia nie nadrobiła zaległości i zajęła siódme miejsce z czasem 1 minuty 21 sekund.


►►► Przeczytaj także : Dziewiąte kolarskie mistrzostwa świata w Belgii: od „zdrady” Ronesa do przerażającego upadku Criquelion

►►► Przeczytaj także : Młody Słowak Martin Severkic przejdzie na zawodowstwo w Deceuninck-QuickStep w 2022 roku