Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

„Nie żartuję”: Frances Hoster postawiła ultimatum Emmanuelowi Macron

Frances Hoster Dokonał odważnego wyboru w swojej karierze, dołączając do obsady Tutaj wszystko się zaczyna. Od tego czasu człowiek teatru wystąpił ponad 4000 razy na scenie Moliera i wyreżyserował pół tuzina swoich sztuk. Więc wypuścił Słownik miłości na nim. I tak bardzo kocha autora, że ​​byłby gotów zrezygnować z kariery teatralnej. Oto jego interpretacje i presja… na Emmanuela Macrona!

Francis Hoster dosłownie postawił ultimatum obecnemu prezydentowi Republiki. wywiad Magazyn Figaro Oddając hołd francuskiemu aktorowi i dramaturgowi (Jean-Baptiste Poquelin, jego prawdziwe nazwisko), Frances Hoster nie ukrywała tego, kochał Moliera od wczesnego dzieciństwa:Miłość od pierwszego wejrzenia, gdy zobaczył Roberta Hirscha w roli Doppelgangera w amfitrionW Teatrze Paryskim. Powiedziałem sobie, że to taka świetna praca, że ​​powinienem trenować za wszelką cenę. „

Kto grał w szczególności Dom Juana, trudno jest zrozumieć, że nie podzielamy jego miłości do Moliera. Jednak kiedy była gwiazda reality show, Kapusen Anaf, nazwała go „nudnym”, Frances Hoster udowodniła, że ​​ma rację, no, prawie…”W rzeczywistości, być może nawet o tym nie wiedząc, mówiła nadmiernie o nauczaniu literatury jako praktykowanym w szkołach, jeśli chodzi o dramat. Aby to naprawić, należy zrobić trzy rzeczy: wprowadzić obowiązek zabierania uczniów do teatru; Przyjmowanie autorów i dyrektorów na zajęciach, aby porozmawiać o ich zawodzie – a przede wszystkim prowadzenie kursów tłumaczenia ustnego w szkołach średnich’, deklaruje Magazyn Figaro. Kompletny program, który z pewnością chciałby przedstawić Prezydentowi RP Emmanuelowi Macronowi.

Co więcej, mówiąc o nim, w tym wywiadzie ojciec Elisy i pięknej Toskanii (zrodzonej z jego wcześniejszego związku z Christianą Reale) wyjawia ostrzeżenie, jakie udzielił politykowi: „Powiedziałem Emmanuelowi Macronowi – i nie żartuję – że gdyby Molier nie pojawił się w Panteonie, nigdy więcej nie zagrałbym na scenie. Więc zobaczymy. Ale mam pełne zaufanie do Prezydenta RPTo się nazywa miłość!

Ostatnią osobą, która weszła do Panteonu, była Josephine Baker, czterdzieści sześć lat po jej śmierci. To było w listopadzie 2021 roku.

READ  Wirtualne szkolenia rynkowe prowadzone przez głównych producentów, obejmujące produkcję, cenę, przychody (wartość) i udział w rynku do 2026 r