Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nice-OM: Alvaro z Sampaoli, Longorią i Payet w sesji [Màj] – Pora roku

15 godz. 36 : Dimitri Payet nie będzie jedynym graczem OM, który będzie obecny w delegacji Marsylii. Według niego towarzyszyć mu będzie Alvaro Gonzalez RMC Sport. Allvaro Jest jednym z piłkarzy, których Nice oskarżyła o prowokowanie tłumu rzucaniem piłki na trybuny przed szturmem na murawę. Być może to wyjaśnia jego obecność na sesji.


11 godz. 04 W tę środę wszyscy fani Marsylii będą mieć się na baczności Decyzja Komisji Dyscyplinarnej LFP w sprawie meczu Nice-OM, zatrzymał się w 75. minucie, aby podbić ziemię, podczas gdy Niçois prowadził 1-0. Jeśli ten ostatni uważa, że ​​wynik powinien zostać potwierdzony (co jest wysoce nieprawdopodobne), Marsylia ma nadzieję, że sytuacja ofiary zostanie w pełni rozpoznana dzięki zwycięstwu na zielonym dywanie i braku kar sportowych dla graczy poszkodowanych w wypadkach.

według RMC SportDelegacja Marsylii zostanie ustalona w najbliższą środę w Komisji Dyscyplinarnej z udziałem Pablo LongoriaI Olivier Grimaldi (Prawnik), Alexandre Mihali (dyrektor sądowy), Jack Cardoz (Menedżer komunikacji), Jorge SampaoliI Pablo Fernández (trener fizyczny został zawieszony zapobiegawczo) i Dimitri Payet. Rozgrywający OM chciał być tam, aby reprezentować swoich kolegów z drużyny, tak jak jego trener, aby bronić swoich sił i świadczyć o niepewności, jaką czuje Ness.

Jeśli to zdumiewające, że OM się nie udało, to przeszłość nauczyła nas również braku pewności siebie, zwłaszcza w obliczu władz, które w ostatnich sezonach czasami wydawały dziwne decyzje przeciwko FC Marsylia.

piękna strona, Christoph Galtier Będzie również na miejscu, zgodnie z RMC Sport.

READ  Chaumontais Charles Milesi jest niesamowity!