Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Benjamin Lefranc, Hope of CA Brave i już mistrz Europy w wieku poniżej 18 lat

Jest to część tego, co za kilka lat możemy nazwać nowym złotym pokoleniem. Benjamin LeFrank jest mistrzem Europy w rugby siódemek do lat 18. Co za mistrz Europy! Ze swoim zespołem Privest wygrał wszystkie sześć meczów i nie stracił żadnych punktów, kończąc kampanię zwycięstwem 38:0 nad Rosją. „Wygranie mistrzostw to coś, co nie zdarza się codziennie”. mówi młody Benjamin, który strzelił swoją ofertę w półfinałowym zwycięstwie nad Hiszpanią. „Bez zdobywania kolejnych punktów, to świetnie! To oznacza, że ​​mamy drużynę, która zdominowała turniej i może iść dalej!”

W połowie lipca Benjamin wyjechał do Frank Poland, gdzie odbywały się Mistrzostwa Europy, by wrócić do rodzinnego Brive. „Jestem czystą kukułką” Pomyślał młody człowiek, który zaczął bardzo wcześnie w brew. „Zacząłem w U8, nigdy nie zmieniając klubu ani nie zdobywając podwójnej licencji! Zacząłem, ponieważ mój brat już grał w rugby w Brive” mówi Benjamin, który w przeciwieństwie do swojego brata wytrwał pomimo trudności.

Postęp w dziedzinie lakierowania jest jeszcze do zrobienia

Od teraz marzeniem Benjamina Lefranca jest zostać profesjonalistą, jak wielu młodych ludzi w centrum szkoleniowym. „Mam taką możliwość, więc zamierzam to mocno rozegrać”. Młody człowiek się uśmiecha. „Wtedy, jeśli nie będę mógł z powodu kontuzji lub jeśli nie będę miał odpowiedniego poziomu, przestanę”. Wie jednak, że wciąż musi się rozwijać. “Jak wszyscy inni, mam mapę drogową”. powiedz trzecią linię “Jak w Interwencji. Dobrze atakuję, ale wciąż mam dziury w tym obszarze.” on myśli.

Tymczasem w wolnym czasie Benjamin uwolnił swoją artystyczną twórczość przed Frankiem. W szczególności w muzyce. „Zacząłem w Konserwatorium Brive, gdzie grałem na pianinie. Gram też na gitarze. Mam małe ucho muzyczne, ale trochę komponuję”. To smutne, ale zaśpiewałam piosenkę, tekst i muzykę na pogrzeb mojego dziadka. Ale poza tym, przy ognisku, z moimi przyjaciółmi, gra im małą piosenkę i to jest piękne”.

Benjamin LeFrank jest teraz gotowy do brzdąkania, nie struny swojej gitary, ale balony w obszarze plecaka. Turniej może zostać wznowiony podczas pierwszego meczu Espoirs, 19 września, przeciwko Lyonowi.

READ  Euro 2020 - strzelcy i klasyfikacja kart