Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Neymar-Barcelona, ​​Melik-Roma, Florentine-Paris Saint-Germain …: informacje o sześciu okienkach transferowych, które przegapiłeś w środę

Barcelona wciąż myśli o operacji Neymara …

Nie tylko słowa, zwolennicy PSG będą teraz musieli działać. Jeśli Neymar w jakiś sposób potwierdzi we wtorek potencjalne przedłużenie kontraktu, to podpis jest wyraźnie nadal powolny. Coś, co daje nadzieję codziennemu katalońskiemu życiu sport, Kto w środę powróci do brazylijskiej gwiazdy. Z czterema punktami, w które można wierzyć:

  • Neymar wciąż ma nadzieję na powrót do Barcelony
  • Powołanie Laporty na prezydenta ułatwi negocjacje z Paris Saint-Germain
  • Kataloński klub zdaje sobie sprawę, że jest teraz lub nie
  • Jego powrót mógłby przekonać Messiego do pozostania

Liga 1

Wyprzedaż klubów, Tuven i Transfer: Longoria ocenia przyszłość OM

13 godzin ago

  • Widzieliśmy : Pomimo tych plotek, wszystkie światła wydają się zielone, aby rozciągnąć Neymar na Paris Saint-Germain. To może być tylko kwestia czasu.

Powrót Neymara do Barcelony? Katalończycy nadal w to wierzą

… który podąża za Coulibalym

Calido Coulibaly był regularnie ogłaszany na starcie, ale nadal zachwyca Napoli. Ale senegalska reprezentantka wciąż ma pragnienia gdzie indziej, co potwierdziła włoska prasa w środę. Do jego rekrutacji FC Barcelona byłaby jednym z zainteresowanych klubów. Atletico Madryt może zainteresować kolegę z drużyny Fabien Ruiz. Ale ewentualne pojawienie się Luciano Spallettiego na ławce w Neapolu w przyszłym sezonie może zmienić ich przyszłość. Trener Transalpejski faktycznie poprosi o siłę roboczą na poziomie misji.

  • Widzieliśmy : Jeśli Napoli zakwalifikuje się do C1, byłby to mocny argument, aby utrzymać parę Coulibaly-Ruiz.

Melek, cel Rzymu z Sari?

Jaka przyszłość Arcadius Melek? Być może jest to duże pytanie dotyczące następnego okna transferowego OM. Polski napastnik spadnie tej zimy tej zimy zawrze „moralne” porozumienie z klubem olimpijskim w sprawie ewentualnego wyjazdu latem przyszłego roku za 12 mln euro. Jeśli Juventus Turyn śledzi go teraz przez wiele Mercato, Roma również próbowała szczęścia w przeszłości. Mogłaby to powtórzyć w przyszłości. Dla mnie Corriere dello SportMaurizio Sarri, który już trenował go dla Napoli i który został ogłoszony na ławce w Rzymie na następny sezon, chce go z powrotem.

  • Widzieliśmy : Longoria było jasne. Przeniesienie Meleka będzie wymagało zgody OM, ponieważ nie będzie „honorowego porozumienia” na odejście. Nawet jeśli prawdopodobnie skusiłby Milica z powrotem do Włoch.

Paris Saint-Germain nadal nie wiedział o Florentine

Czas ucieka, ale Paris Saint-Germain nie zdecydowała jeszcze, czy zatrzymać Alessandro Florenziego na następny sezon. Wypożyczony z opcją zakupu przez AS Rome i pozostanie klubem stołecznymNie daj im znaćJego zamiar Gilorossi według Gazzetta dello Sport. W rezultacie Inter Mediolan pachnie dobrze i będzie bardziej niż kiedykolwiek na czatach w tym przypadku.

  • Widzieliśmy Paris Saint-Germain prawdopodobnie czeka na koniec sezonu, aby podjąć decyzję w tej sprawie. Florenzi pokazał wspaniałe rzeczy w tym sezonie. A przy wartości ośmiu milionów euro trudno go pokonać.

Angers-PSG, Ligue 1 2020-2021: Alessandro Florenzi (PSG) (Getty Images)

Kredyt: Getty Images

Brozovic, w kierunku odejścia Interu?

Pozostajemy po stronie Włoch. Wciąż w pióropuszach Gazzetta dello SportW środę dowiedzieliśmy się, że Marcelo Brozovic może opuścić Inter Mediolan latem przyszłego roku. Pomimo świetnego sezonu z Lombardem, który prawdopodobnie wygra Scudetto, z chorwackim pomocnikiem nie skontaktowano się w sprawie przedłużenia kontraktu. Obecna dzierżawa wygasa w 2022 roku.

  • Widzieliśmy : Brozovic, to byłby dobry strzał dla każdego klubu. Paris Saint-Germain zawsze doceniał to …

Marcelo Brozovic (Inter)

Kredyt: Getty Images

Benedetto może wrócić do Hiszpanii

Niewiele zostało wykorzystane, odkąd Jorge Sampaoli pojawił się na ławce w Marsylii, a Dario Benedetto mógł mieć pragnienia gdzie indziej. Według argentyńskich mediów TNT Sports, napastnik olimpijski, na którego czele stoi Arcadius Melek, nie będzie przeciwny odejściu na drugą stronę Pirenejów, a dokładniej w Elche, a konkretnie na obecne 17. miejsce w Lidze Hiszpańskiej. Agent zawodnika Christian Pragarnik jest również głównym udziałowcem hiszpańskiego klubu, co ułatwia sprawę.

  • Widzieliśmy Dopóki Melek jest w Marsylii, Benedetto będzie miał trudności z odzyskaniem miejsca na starcie. Jego przyszłość jest zdecydowanie związana z przyszłością Qutub: Marsylia nie będzie w stanie pozwolić odejść wszystkim napastnikom …

Transfery

8 informacji o okresie przelewu, który uciekł od Ciebie we wtorek

Wczoraj o 17:58

Transfery

6 informacji o okresie przelewu, który przegapiłeś w poniedziałek

26.04.2021 o 17:54