Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

New World to największa premiera Steam w tym roku, a serwery nie wytrzymały

Drodzy Poszukiwacze Przygód – Dziękujemy za wsparcie w uruchomieniu nowego świata! Jesteśmy świadomi problemów z naszymi serwerami i kolejkami i obecnie nad nimi pracujemy. Dzięki za cierpliwość i zrozumienieKonto gry na Twitterze pojawiło się w środku popołudnia, choć można zauważyć, że serwery były już dziś rano pełne.

Gracze są przyzwyczajeni do tej sytuacji, ale możliwe, że Amazon Games było słusznie zaskoczone tym początkiem, który już można określić jako masowy. według statystyk SteamDBLiczba internetowych gier RPG osiąga szczyt, osiągając 66 5017 jednoczesnych graczy i stale rośnie z minuty na minutę. Czy to dużo? Tak też. Dla porównania, największa wydajność dla nowości wydanej w tym roku była dla Walheim, kiedy 21 lutego zgromadził 502 387 graczy.

Nic dziwnego, biorąc pod uwagę, że większość graczy utknęła obecnie na liście oczekujących, wczesne recenzje użytkowników Steam już przyciągają negatywne. Wielu użytkowników jest zaskoczonych, że serwery nie przekraczają 2000 miejsc i krytykują Amazon Games za to, że nie wyciągają wniosków z różnych wersji beta.

Krótko mówiąc, o ile możemy powiedzieć, z pewnością nie warto rezerwować wieczoru, chyba że chcesz przyczynić się do tłumu dla zabawy i że prawdziwa premiera nowy Świat Z pewnością stanie się to nieco później sporej części graczy. Wreszcie wreszcie małe opóźnienie dla gier Amazon.

READ  Zmarł francuski biolog Francois Gros, współodkrywca informacyjnego RNA