Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Siedem niezależnych studiów łączy siły, by stworzyć wydawcę Kepler Interactive – aktualności

Jak wynika z informacji prasowej, Kepler Interactive opiera się na unikalnym modelu, w którym założyciele studia stają się współtwórcami grupy, co pozwala im pozostać w kontakcie ze strategicznymi decyzjami. “Model ten tworzy idealne środowisko oferujące wsparcie operacyjne i finansowe, które jest zazwyczaj dostępne tylko dla studiów należących do dużych grup, przy zachowaniu pełnej niezależności twórczej.Jednak szefem Kepler Interactive nie jest szef studia, ale francuski Alexis Garavarian, założyciel i dyrektor funduszu inwestycyjnego Kowloon Nights, który zajmował również strategiczne stanowiska w Tencent, Xbox i Ubisoft.

Szkoda dla Embracer i innych firm Tencent, ale siedem studiów założycielskich Kepler Interactive nie ma już na rynku, ponieważ są teraz częścią ich struktury wydawniczej, która obejmuje partnerstwa marketingowe i biznesowe, ale także dzielenie się wiedzą i technologiami między studiami. Działalność Kepler Interactive będzie zarządzana z centrali w Londynie i Singapurze.

Kepler Interactive reprezentuje zespół ponad 250 pracowników w 10 krajach, w tym 75 we Francji, pracujących nad oryginalnymi kreacjami. Wydania planowane na 2022 r. obejmują takie tytuły jak Sewoń od Sloclapa, kpina program d’Ebb, Chia pedały zbiornik kanał alfa ale też kolejny adres A44 (popielaty), które zostaną wkrótce ujawnione, jak nam powiedziano. Po 2022 r. Kepler Interactive już zamierza rozszerzyć swój rozwój, przyjmując kolejne studia partnerskie i dostosowując swoje licencje do innych formatów, takich jak filmy i seriale.

  • Czytaj także | Tchia, odzwierciedlenie kultury kaledońskiej: spotkanie z Philem Crifo, współzałożycielem studia Awaceb.