Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Dysk SSD NVMe o pojemności 1 TB to najlepszy stosunek pojemności do pojemności

Zdecydowanie zaleca się zainstalowanie w komputerze dysku SSD NVMe, aby uzyskać responsywność i płynność. W tej chwili 1 TB PNY CS3030 z prędkością transferu 3500 MB / s jest teraz dostępny w cenie premium na Rue du Commerce: 114,99 € zamiast zwykle 179,99 €.

Dysk SSD NVMe o pojemności 1 TB to najlepszy stosunek pojemności do pojemności

PNY to amerykański producent sprzętu komputerowego. Jest znany jako jeden z wiodących producentów modułów pamięci, kart pamięci flash, dysków USB, dysków półprzewodnikowych, kart graficznych i akcesoriów. Jeśli konkurencja jest wystarczająco silna, firma PNY była w stanie zaoferować swoje produkty z większą dostępnością niż inne, tak jak dzisiaj z dyskiem SSD NVMe z 1 TB pamięci masowej, co jest korzystne Obniżona cena o 65 euro.

O czym należy pamiętać o dyskach SSD PNY

  • Pojemność 1 TB
  • Z prędkością do 3500 MB/s
  • Bardziej kompaktowy niż klasyczny dysk SSD
  • I dość niski pobór mocy

Zamiast średniej ceny 179,99 EUR dostępny jest wewnętrzny dysk SSD M.2 NVMe o pojemności 1 TB W sprzedaży za 114,99 € na Rue du CommerceLub 36% natychmiastowy rabat.

Funkcja NVMe SSD: trzystopniowa stabilizacja

Jak zawsze w przypadku dysków SSD NVMe, przyjmij projekt blisko paska pamięci RAM. Ten mały format pamięci wewnętrznej stał się szczególnie popularny w ostatnich latach ze względu na wygodę podczas instalacji. W przeciwieństwie do tradycyjnych dysków twardych, wystarczy podłączyć go za pomocą portów PCI Express na płycie głównej po wyłączeniu komputera.

Bardziej wydajny niż klasyczny dysk SSD

Istnieje wiele zalet dysków SSD NVMe w porównaniu z tradycyjnymi dyskami SSD. Oprócz tego, że są łatwe w instalacji, zapewniają znacznie lepsze natężenia przepływu, a tym samym lepszą wydajność. W tym modelu PNY oferuje szybkość transferu wewnętrznego 3500 MB/s do odczytu i 3000 MB/s do zapisu. Dla porównania, dysk SSD SATA III zazwyczaj osiąga średnią prędkość 600 MB/s, więc jest 6 razy szybszy.

READ  Odkryj najbardziej wysuniętą na północ wyspę na świecie

Wreszcie, dzięki pojemności do 1 TB, ten dysk SSD zapewnia więcej miejsca na komputerze, dzięki czemu możesz cieszyć się większą ilością treści, takich jak gry wideo, aplikacje i oprogramowanie. Jeśli potrzebujesz uruchamiać programy, które wymagają szybkiej reakcji (edycja wideo, grafika…) lub jeśli chcesz ulepszyć swoje gry wideo o kilka klatek na sekundę i w szczególności zmniejszyć ich obciążenie, dysk SSD M2 jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Ponadto ten dysk SSD jest oparty na technologii NAND flash, która może zużywać mniej energii i działać w niższej temperaturze.

Co oferuje konkurencja?

W celu porównania dysków SSD PNY NVMe z innymi modelami, zapraszamy do zapoznania się z naszym Przejdź do najlepszych dysków SSD M.2 NVMe już teraz.

Przyszłość dysku SSD M.2 jest tak samo dobra dla nowego sprzętu do gier, jak dla powolnego starego komputera. Odkryj nasz wybór najlepszych modeli na rynku, aby zwiększyć wydajność swojego komputera.
Czytaj więcej