Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nathalie Emmanuel opisuje szkody, jakie nagie sceny wyrządziły jej karierze

seryjny Gra o tron Chyba najbardziej kultowa i najważniejsza seria lat 2010-2020. Przez osiem sezonów mogliśmy śledzić szalone przygody naszych ulubionych postaci. To, co wielu trzyma z serii, często słabo, to rzekoma nagość ciał na ekranie. Przedmiot, który niektórym ucieszył, ale i zaniepokoił członków personelu.

Gra o tron : nago, który przykleja się do skóry

Wykonywanie sceny nago może mieć ogromny wpływ na karierę aktora. Jeśli niektórzy przyjmą to całkowicie i wykorzystają dla własnej korzyści, Inni mogą odczuwać wyrzuty sumienia i prosić o zmianę niektórych warunków swoich umów, Jak na przykład Emilia Clarke (Daenerys), która ma oficjalną linię dla Oglądasz teraz.

Aktorka, która ostatnio o tym mówiła, to Natalie Emanuelucieleśniać Missandei z Naath w serialu HBO. Były niewolnik uwolniony przez Daenerys, stał się jego globalnym tłumaczem i doradcą. w serii, Miała romantyczny związek z Szarym Robakiem (Jacob Anderson) Mają prawo do sceny, w której uprawiają seks. Z tej sceny Nathalie Emmanuel wyjaśnia podcast Uczyń ją królem Producenci twierdzą, że robi to samo w innym biznesie filmowym.

kiedy to zrobiłem Gra o tron, Nie przeszkadzało mi kilka nagich lub nagich scen w serialu. Wiedziałem, jak pozostać otwartym na inne projekty i inne role, które wymagały nagości, ponieważ już to zrobiłem Gra o tron. Ale ludzie nie zdawali sobie sprawy, że zgodziłem się na konkretne warunki i rzeczy związane z serialem. Rzeczy, które niekoniecznie muszą dotyczyć wszystkich innych projektów.

Nathalie Emmanuel wyjaśnia, że ​​skoro zgodziła się kręcić nagie sceny w Gra o tronA Skontaktowałem się w sprawie innych projektów zawierających nagość. Chociaż czuła się dobrze w tych właśnie warunkach, nie oznaczało to, że czuła się komfortowo z innymi projektami.

Odgrywasz tak ważną rolę w serialu Nie zrobiłbym tak dobrze Nathalie Emmanuel. Gdyby tak jak inni, Udało mi się podskakiwać i kręcić w innych filmach (Jak w ostatnich trzech Szybcy i wściekli lub potrójne Labirynt), inni nie mieli tyle szczęścia. wkrótce, Możesz znaleźć aktorów Kit Harington (Jon Snow) i Richarda Maddena (Robb Stark) W nadchodzącej superprodukcji Marvela wieczność, Nie Niedawno ukazał się pierwszy zwiastun.

READ  Test Samsunga Galaxy A52 5G: atrakcyjny ze średniej półki, choć komponent fotograficzny zawiódł