Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Natalie Dormer (Game of Thrones) Matka: Aktorka urodziła podczas porodu

Urodziny, niektóre gwiazdy formalizują je w sieciach społecznościowych. Natalie Dormer Trzymał swoje szczęśliwe wydarzenie w tajemnicy przez trzy miesiące. Aktorka serialowa Gra o tron Nowa mama właśnie ujawniła narodziny swojego pierwszego dziecka.

Jest w podcastie To jest po życiu!Stworzone przez Dame Esther Rantzen i Adrian Mills przyznały się do Natalie Dormer! 39-letnia aktorka ogłosiła narodziny swojego pierwszego dziecka, dziewczynki, która wciąż ma swoje imię. Natalie urodziła się w styczniu, będąc uwięziona w Anglii. To dziecko jest jej pierwszym dzieckiem, a także pierwszym dla jej towarzysza Davida Ochsa.

Ciąża i rodzenie dzieci to najlepsza rzecz podczas pandemiiNatalie Dormer wyjaśniła podcast z dowcipem. Może będę trochę banalny, ale pewnego dnia, po trzydziestce, usiądzie w barze i powie: „Tak, jestem dzieckiem z pokolenia Covid”. Myślę, że będzie dużo dzieci z Covid, więc co jeszcze mogą zrobić ludzie?

O swojej córce Natalie Dormer dodaje:Mam zaledwie trzy miesiące i to czyste szczęście i nigdy więcej nie będę narzekać na harmonogram filmowania, ponieważ zdeprawowanie snu to rzecz. Mówimy, że zmieni się nasz pogląd na życie, a także wszystkie nasze wartości. Odwracamy oczy i mówimy: „Tak, to wszystko”. W końcu rodzisz dziecko i mówisz: „Och. Wow!”

READ  Eliane Omohere – Drzewa Pokoju – Wywiad – ArtsixMic