Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Vladislav Ivanov, wbrew sobie, chiński bohater reality TV

PlikUśmiechnął się tylko wtedy, gdy wyszedł. Władysław Iwanow „nieumyślnie” stał się gwiazdą chińskiej telewizji reality TV. Pomimo spokojnej atmosfery, żywej ekspresji i letniego występu, ten 27-letni Rosjanin pochodzący z Władywostoku znalazł się w gronie 25 finalistów programu „Produce Camp 2021”, zwanego także „Chuang 2021”. To adaptacja z przeszłości Gigantyczne chińskie media społecznościowe i gry wideo Tencent Z programu „Produce 101” stworzonego przez południowokoreańską grupę medialną CJ E&M Corporation.

Zasada pokazu jest prosta: gromadzi 90 śpiewaków z całego świata – Chin, Tajlandii, Japonii, Ukrainy, Stanów Zjednoczonych itp. – który rywalizował przez kilka tygodni (od 17 lutego do 24 kwietnia) na Tencent Video, aby urodzić boysband INTO1 (Into One, w języku angielskim). Wyemitowano „Obóz Produce 2021” Najczęściej oglądane w Chinach od początku roku.

Według raportu udział Władysława Iwanowa był zbiegiem okoliczności Gazeta poranna w południowych Chinach. W wolnym czasie pracuje w Marketingu i Modelowaniu jako jego chłopak Evan Wang |, Dyrektor zarządzający King Enterprises Group, agencji artystycznej, zostaje wicemistrzem i tłumaczem języka chińskiego dla japońskich artystów w agencji występującej na wystawie. „Producenci zauważyli, że mówię płynnie po mandaryńsku i myśleli, że nic mi nie jest, więc zapytali mnie, czy chcę tego spróbować. Doświadcz nowego stylu życia», On tłumaczy Kolejno Z serialu.

Nie umie śpiewać ani tańczyć

Zgadza się uczestniczyć bez przechodzenia przez scenę przesłuchań i podszywa się pod pseudonim Lelush – po Lelouch Lamperouge, postaci z jego ulubionego japońskiego serialu animowanego, Kod Geass: Lelouch of Rebellion. Przyznaje to po pierwszym przedstawieniu Nigdy nie marzyłeś o zostaniu członkiem boysbanduI że nie śpiewa ani nie tańczy: „Zaczynam teraz żałować swojej decyzji”. Więc zaufaj mu.

Władysław Iwanow spodziewa się, że pozbędzie się go po premierze, ale jego charakter i czarne poczucie humoru – mówi, że tak Powiesić się, aby uciec I Hatch planuje ucieczkę ze studia, Ponieważ zawodnicy są zamknięci w serialu i ciągle fotografowani na wyspie Hainan – zamiast tego jest mało prawdopodobne, aby był sławny. Jego fani płacą za reklamy w dziesiątkach chińskich miast, wzywając go do głosowania i prosząc o życie Zgodnie z zasadą „996”To znaczy od 9:00 do 21:00, sześć dni w tygodniu, co jest standardem w chińskich firmach technologicznych.

READ  Wszyscy w kuchni – prezent od fanów dla Cyrila Lignaca bawi internautów

A l’issue du Ogłasza druga runda :

„Dzisiaj wygrałem, ale dla mnie znowu przegrałem. Nie chcę być częścią grupy. Moim marzeniem jest malowanie obrazów, cieszenie się wolnością i bycie modelką”.

Ale na własnej skórze dowiaduje się, jak nie wychodzić z programu tak, jak mu się podoba: jest związany umową. Kilkakrotnie oświadczył, że nie chce kontynuować i apelował do opinii publicznej o zaprzestanie głosowania na niego do czasu powrotu do domu. Podczas sesji pytań i odpowiedzi a Rozpoczyna się 14 marca :

” inni [concurrents] Chcę mieć A, chcę mieć F, ponieważ reprezentuje wolność [Freedom]. »

Jak na ironię, jego celowo słaba interpretacja rapu w języku rosyjskim wzmacnia jego popularność i Prosi swoich zwolenników o zaprzestanie głosowania na niego :

„Myślę, że moi fani powinni uszanować moje pragnienie, aby nie należeć do grupy chłopców”.

Niektórzy widzowie sugerowali, że przyjął tę postawę, aby wyróżnić się spośród innych, wyjątkowo niestabilnych zawodników, którzy wszyscy grają na tej samej płycie, ale jego wizażysta zapewnił jednego z nich. Chiński influencer Że jego czas w serialu naprawdę mu ciążył.

18 kwietnia fanklub ogłosił, że w końcu rusza „Szanuj wybór Lelisha”. I przerwij jej kampanię na rzecz wsparcia. 24 kwietnia został wyeliminowany. Następnego dnia wysłał wiadomość do 1,5 miliona obserwujących na platformie. Weibo Podziękować im za to, że pozwolili mu opuścić program.

Rosję poruszył jej los, a hashtag #FreeLelush pojawił się w mediach społecznościowych. Po jego eliminacji ambasada Rosji napisała do Weibo: „Gratulacje, odpocznij dobrze.”. Niektóre rosyjskie media podały, że Władysław Iwanow został zaatakowany przez tłumy na lotnisku w Pekinie podczas opuszczania kraju; Inni mówili, że tam przebywa, żeby zostać modelką.

świat