Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nalot policji w dniu urodzin psa

Szczeniak Wcześniej sprawiał kłopoty swoim panom
rosa, po tym, jak policja dokonała nalotu na imprezę zorganizowaną na jego cześć, z naruszeniem ograniczeń Covid-19. Jak podaje brytyjska gazeta The Guardian, wystawna impreza, która odbyła się z okazji drugich urodzin szczeniaka, kosztowała 700 000 rupii (około 8 300 dolarów).
Policja, z wyrafinowanym tortem urodzinowym i gigantycznymi zdjęciami taty, szpica indyjskiego, gościa honorowego wieczoru.

Uwagę policji przykuły zdjęcia, które rozprzestrzeniły się w mediach społecznościowych, przedstawiające tłum ludzi tańczących przed udekorowaną platformą podczas piątkowej imprezy, która odbyła się w mieście Ahmedabad (zachodnia) pomimo przepisów zdrowotnych.

Koniec imprezy

Inspektor policji F.D. Zgodnie z protokołem Covid, przed zorganizowaniem przyjęcia należy wystąpić o zgodę. Organizatorzy są odpowiedzialni za zapewnienie dystansu społecznego między gośćmi. „

Trzech mężczyzn zostało aresztowanych za zorganizowanie imprezy, zanim zostali zwolnieni za kaucją. Indie odnotowały w sobotę ponad 140 000 nowych przypadków Covid-19, prawie sześć razy więcej niż w poprzednim tygodniu, w fali związanej z wysoce zaraźliwym typem koronawirusa. Omikrona.

READ  Różne fakty. Dwóch policjantów zastrzelonych 100 km od Wissembourg: aktywnie poszukiwani podejrzani