Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najniższa cena dysku SSD NVMe z serii Xbox od premiery

Zaplanuj dobre wieści Najniższa cena dysku SSD NVMe z serii Xbox od premiery

Po raz pierwszy dysk SSD NVMe firmy Microsoft, przeznaczony dla konsol z serii Xbox, spadł poniżej 200 euro dzięki oczekiwanej 20% obniżce.

Tak, cena pozostaje wysoka za zaledwie 1 TB dostępności. Jest to jednak najlepsza cena na dzisiejszym rynku! Ten sprzęt został wprowadzony na rynek w cenie 269,99 euro i szybko spadł o kilkadziesiąt euro, aby ostatecznie zapłacić około 240 euro. Dla szczęśliwych właścicieli Xbox Series X ten dysk SSD jest obecnie niezbędny do zwiększenia pamięci masowej jego urządzenia na żywo. Przemyślany, mocuje się z tyłu konsoli i zapewnia więcej pamięci do przechowywania różnych gier.

Kup dysk SSD Seagate Xbox Series 1 TB NVMe za 199,99 EUR zamiast 239,99 EUR

Niezbędne akcesorium do rozszerzenia pamięci masowej Xbox Series

Ten mini dysk o wymiarach 3 cm x 5 cm waży tylko 30 gramów. Zgodny z architekturą Xbox Velocity, zapewnia wyższą przepustowość danych niż standardowa. Będziesz mógł nadal korzystać z błyskawicznych obciążeń, które są trzykrotnie szybsze niż w przypadku konwencjonalnych dysków SSD.

Wraz z przybyciem Red Dead OnlineI FIFA 21 I Final Fantasy W Gamepass oszczędzanie miejsca w pamięci nie będzie dużo. Wreszcie, możesz skorzystać z popularnej funkcji Quick Resume, aby bardzo szybko przełączać się z gry na grę bez czasu ładowania. Konsola wznawia pracę w tym samym momencie, w którym została zatrzymana. Stosunkowo przydatna funkcja do przejrzenia dużego katalogu tytułów oferowanych przez Gamepass. Ponadto pokazuje nam, że konsola jest dobrze dostosowana do nowego modelu ekonomicznego Microsoftu, który koncentruje się na usługach i grach na żądanie.

Jeżeli jesteście zainteresowani to okazja do skorzystania z tego urządzenia w najlepszej aktualnie na rynku cenie.

READ  GTA 6 przygotowuje się do wejścia w końcową fazę rozwoju

Przeczytaj także:

Przez Jameson 30, Dziennikarz jeuxvideo.com

zastępca