Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Battlefield 6: Czy to Twoja pierwsza letnia promocja?

Wiadomości z gry Battlefield 6: Czy to Twoja pierwsza letnia promocja?

Saga Call of Duty będzie dobrze konkurować pod koniec 2021 roku! Tak naprawdę, Battlefield, flagowa seria Electronic Arts, powróci za kilka miesięcy. Zanim jednak dowiesz się więcej o następnym rozdziale, który będzie wstępnie zatytułowany Battlefield 6, uzbrój się w cierpliwość.

Po komunikowaniu się o różnych wkładach tego nowego rozdziału – DICE i Criterion liczą na nas Zdejmij haczyk ze szczęki Wraz z nowym odcinkiem zatytułowanym „The Next Generation” – dziś amerykański gigant podaje nam nową datę na oficjalnym koncie Twittera poświęconym sadze Battlefield, mamy nadzieję dowiedzieć się więcej o Battlefield 6.

Jak widać, saga dostarczy nam nowych informacji w czerwcu i niestety nie mamy większej dokładności. Wyobrażamy sobie jednak, że Electronic Arts skorzysta z nowego wydarzenia EA Play w okolicach E3 2021, aby ujawnić nam, dlaczego nie, pierwszy zwiastun zwiastuna i oczywiście tytuł rozdziału 6 FPS Battlefield Adventures.

Obecnie jesteśmy w codziennej fazie testów, aby dostroić, zrównoważyć i stworzyć najlepszą grę Battlefield. Mogę powiedzieć, że jest to odważne posunięcie. Zawiera wszystko, co kochamy w Battlefield, i przenosi ją na wyższy poziom. Oświadczenie EA obowiązujące od 22 kwietnia 2021 r

Spodoba ci się również:

Profil Jerome Goffard, Jeuxvideo.com

Przez Jerome Goffard, Pisząc jeuxvideo.com

zastępcaŚwiergot

READ  10 największych niepowodzeń Google, pożegnaj się ze Stadia