Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Najlepsze niedzielne oferty na Mise-o-jeu +

Najlepsze niedzielne oferty na Mise-o-jeu +

Oto trzy oferty zakładów sportowych dostępne w Mise-o-jeu + na niedzielę, 26 lutego, które są warte obejścia.

Tenis: Benjamin Ponzi vs. Hubert Hurkach

W Wielkim Finale turnieju w Marsylii miejscowy faworyt Benjamin Ponzi, zajmujący 60. miejsce na świecie, spróbuje zdobyć swój pierwszy tytuł w karierze na torze ATP. 26-letni zawodnik przegrał na mecie z Talonem Grikspurem na początku roku w Pune w Indiach. Mocny przeciwnik – i to nie tylko ze względu na swoje 6’5” – zmierzy się z nim w Hubert Hurkacz (11. miejsce). Polak musiał ciężko pracować, by dostać się do finału, ale miał znakomity bilans 5-1, kiedy dotarł do finału turnieju.Pojedynek odbędzie się Pierwszy pojedynek dwóch 26-letnich zawodniczek, energia kibiców nie powinna wystarczyć, by zatrzymać Hurkacza.

Prognoza: zwycięstwo Huberta Hurkacza w dwóch setach – 2,37

Piłka nożna: Colorado Rapids v. Seattle Sounders

The Sounders przynieśli zaszczyt Major League Soccer, kiedy jako pierwszy amerykański zespół zdobyli koronę w Lidze Mistrzów CONCACAF w 2022 roku… kosztem ich kampanii Garber Arena. Cóż, drużyna stanu Waszyngton powinna osiągnąć lepsze wyniki niż 11. miejsce w Konferencji Zachodniej w tym roku. Pomimo tego, że ich niezawodny napastnik Raul Ruidíaz doznał kontuzji podczas treningu w tym tygodniu, Sounders będą mogli liczyć na nowy nabytek Hebera przeciwko Rapids. Brazylijczyk zwolnił od czasu swojego 15-bramkowego sezonu z Nowym Jorkiem w 2019 roku, ale nadal posiada instynkt ofensywny, który może okazać się przydatny dla jego nowego zespołu.

Prognoza: wygrana Seattle Sounders – 1,83

Hokej: Nashville Predators vs. Kojoty z Arizony

Niezrównana arena Mulletta stała się w tym sezonie bastionem drużyny André Tourigny’ego. Ustanowili rekord 13-9-2, w szczególności dzięki home runowi Nicka Schmaltza. Amerykański napastnik zdobył 22 punkty w 20 meczach przed swoimi fanami w sezonie 2022-23. Ze swojej strony Breeds mogli wygrać dwa ostatnie mecze, ale mogli podnieść na duchu po transakcji, która wysłała Nino Niedereitera do Winnipeg. Dyrektor generalny David Boyle nie wydaje się wierzyć w szanse swojej grupy na awans do wiosennego balu i może w nadchodzących tygodniach zlikwidować innych ważnych graczy, w tym obrońcę Matthiasa Ekholma.

READ  Przemoc ponownie zepsuła francuską piłkę nożną

Prognoza: zwycięstwo Arizona Coyotes – 2,40