Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Fontanna Ardèche Classic – Julien Alaphilippe: „Wygrana… przegapiłem ją”

jego kierownik Patricka Lefevre’a nacisnąłem to, Julian Alphilippe Zachował się jak bohater! francuska gwiazda stado wilków Zakończenie siedmiomiesięcznej rzadkości w sobotę wygraną w mocnym wyścigu Fawn Ardeche Classic przed swoim rodakiem Dawid Godot (Groupama-FDJ). Pierwsze zwycięstwo w 2023 roku doskonale rozpoczyna ten sezon pod znakiem odnowienia dla byłego dwukrotnego mistrza świata, po wielu niepowodzeniach w zeszłym roku. Sukces w postaci małej ulgi dla 30-latka, jak wyjaśnił po sięgnięciu po mikrofon Kanał zespołu. „Zwycięstwo to uczucie, którego bardzo mi brakowało. Chciałem wrócić na moją zwycięską drogę i cieszę się, że teraz tam jestem. Pracowałem bardzo ciężko przez ostatnie kilka tygodni, aby być w formie. To odkrycie potwierdza całą pracę i nie mogę się doczekać kontynuacji. To wciąż dopiero początek sezonu i jest wiele do zrobienia, ale to ulga. ”

Julian Alaphilippe wygrał Faun Ardèche Classic 2023!

David Gaudeau od razu wiedział, że musi współpracować.

25 km od mety na podjeździe Saint-Romain-de-Lerbes, Alphilby I Wróć Mógł zdecydować się tylko na sprint w Guilherand-Granges, skąd pochodzi Saint-Amand Montrond osiedlił swojego młodego rodaka. Trójkolorowy pojedynek wraca do kapitana Soudal Quick-Step. „Byłem szczęśliwy, ponieważ on (David Gaudeau) zagrał mecz, a jego zespół ciężko dzisiaj pracował (sobota). Zrobił całą wspinaczkę w moim kole i wiedział, że zamierzam zaatakować. Od chwili, gdy się razem odizolowaliśmy, od razu wiedziałem, że musimy współpracować. Nie powiedział mi nic specjalnego, raniliśmy się aż do wyścigu i to wszystko, jestem szczęśliwy. ”

Przed tym zmasowanym atakiem jego koledzy z drużyny całkowicie wyrzucili Francuza na orbitę – czy to podczas porannego zerwania jego przyjaciela. Remy Cavagna I pociąg z piekła rodem się zaciął Ilana Van Wildera. Po kolejce serdecznie podziękował kolegom. „Dobrze zaczęliśmy dziś rano z Remy (Cavagna) z przodu. Siedzieliśmy wygodnie z tyłu. Kiedy go przywiozłem, powiedziałem zespołowi, że mam dobre nogi i że chcę spróbować wszystkiego, aby wygrać. Cały zespół bardzo dobrze mnie wstawił, a Ilan (Van Wilder) wykonał świetną robotę na ostatnim podjeździe. Cieszę się, że udało mi się wykonać zadanie„.

READ  Al-Nasr: Ronaldo po raz pierwszy milczy… Zasłużona prasa, nie Garcia