Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Nadal masz nadzieję, że Di Maria się rozciągnie?

W Paris Saint-Germain od siedmiu lat Angel Di Maria jest najlepszym przechodzień w historii czerwono-niebieskiego klubu z 113 występami. W sobotni wieczór Argentyńczyk mógł jeszcze poprawić swój wynik przeciwko Metzowi w tym, co może być jego ostatnim meczem w Paryżu. „Może”, ponieważ nie został jeszcze w pełni nabyty, pomimo licznych wczorajszych doniesień o wstępnym porozumieniu osiągniętym między Argentyną a Juventusem Turyn.

Według Le Parisien porozumienie to zostało potwierdzone przez drugą dzielnicę Di Marii, ale nie przez jego bliską świtę, która nie zamknęła jeszcze drzwi innym tropom, w tym rozbudowie PSG. A według dziennika Ile de France PSG obiecał Di Marii zeszłej zimy, że przedłuży go do 2023 r., zgodnie z klauzulą ​​w jego umowie.

Di Maria czułaby się zdradzona…

Ale klauzula nie została od tego czasu aktywowana, a PSG zmieniło zdanie, woląc odwrócić stronę Di Marii. Egzemplarz został odrzucony przez personel PSG, który poinformował paryżanina, że ​​w sprawie El Fideo nie podjęto żadnej decyzji.

Dziennik Ile-de-France dodaje, że wewnętrznie rozgniewana połowa Di Maria czuje się zdradzona przez serce swoich przywódców. Istnieje wersja, która również została odrzucona przez dyrektywy PSG, dzięki czemu dyskusje z otoczeniem gracza będą kontynuowane, a wszystko to w spokojnej atmosferze. Wreszcie, Le Parisien uważa, że ​​odejście Leonarda tego lata może odegrać rolę w przedłużeniu Di Marii.

READ  Foot OM - Nice-OM Prowadzona przez Clémenta Turpina, Kontrowersje wybuchają