Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Gasquet przedstawia się jako Miedwiediew w Genewie

Biterrois zakwalifikował się do ćwierćfinału mistrzostw Szwajcarii, eliminując z drugiego miejsca na świecie.

Richard Gasquet wrócił do formy w najlepszym momencie. Na kilka dni przed rozpoczęciem Mistrzostw Rolanda Garrosa (22 maja – 5 czerwca) drużyna Petera skalpowała Daniiła Miedwiediewa w 1/8 finału w Genewie (6-2, 7-5).

Prestiżowe zwycięstwo nad światowym numerem 2, na pewno w fazie rekonwalescencji i mniej odpoczynku na błocie, pozwoliłoby Gasquetowi (75. miejsce na świecie) dotrzeć do ćwierćfinału mistrzostw Szwajcarii, gdzie zmierzy się znacznie gorzej. znany przeciwnik w pole position Camille McSherzack (81. miejsce na świecie) o miejsce w ostatniej czwórce.

Dobrze jest pokonać Daniela, Francuzi odpowiadali w jej wypowiedziachFrancja Agencja prasowa. Uważam, że i tak szybko wraca, ponieważ 2 miesiące odpoczynku (od 31 marca) to niewiele jak na operację. To robi wrażenie.To pierwsze zwycięstwo 35-letniego Francuza nad jednym z 2 najlepszych graczy na świecie. Ten ostatni jest już na Ziemi, datowany na 2005 rok i zwycięstwo nad „panem” Rogerem Federerem (wtedy nr 1) w Monte Carlo.

Ze swojej strony Rosjanin nie wydawał się zbytnio zaniepokojony rozczarowaniem po powrocie. „Nie jestem ulubieńcem Rolanda Garrosa, ale chcę grać dobrze. Jeśli znajdę ten poziom, mogę być niebezpiecznyŚwiatowy numer dwa, który dotarł do ostatniej kwarty, obiecał po trzech eliminacjach w pierwszej rundzie.

READ  Trzech Francuzów z przodu, w tym Alaphilippe, a przed nami podwójne zwycięstwo Mont-Ventoux