Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Na Euro Polska ma remis z Francją

Na Euro Polska ma remis z Francją

Przyszli przeciwnicy Francji w fazie grupowej Euro, czyli Polska, nie mogą się doczekać pojedynku z wicemistrzami świata. Polacy nie zapomnieli swojej porażki z The Blues w 1/8 finału Pucharu Świata 2022.

Euro zbliża się wielkimi krokami i Team France budzi we Francji pewne wątpliwości. Oprócz nieprzekonującego ostatniego rajdu The Blues z Niemcami (0:2) i Chile (3:2), problemy fizyczne mogą również wpłynąć na determinację trenera Didiera Deschampsa. Nie wydaje się jednak, aby sytuacja ta budziła obawy za granicą.

Polak Przemysław Frankowski, przyszły przeciwnik Francji w fazie grupowej, przygotowuje się do spotkania z jednym z faworytów turnieju. ” Oczywiście, że są bardzo mocneW obliczu wszechstronnego obiektywu, z którym rozmawiał RMC. Jest wielu dobrych graczy. Dla mnie na papierze są faworytami do wygrania Euro. Potem boisko pozostaje na boisku, ale szczerze mówiąc, to oni są na szczycie. »A jeśli Polakom potrzebny byłby większy dowód motywacji, powinni przypomnieć sobie porażkę w 1/8 finału Mistrzostw Świata 2022 z The Blues (3:1).

Polska pragnie zemsty

Tak, pamiętam tę zaciętą rywalizację. Dla nas był to najlepszy mecz Pucharu ŚwiataLensois żałował tego. Mieliśmy dobre okazje na otwarcie wyniku. Ale jeśli nie zdobywasz punktów przeciwko takiej drużynie, oni to robią. Po pierwszym postawiliśmy drugi, trzeci i przegraliśmy. Jednak gra z Francją była dla nas dobrym doświadczeniem. Być może uda nam się lepiej przygotować do ponownego zagrania z nimi. »

Polska będzie szczególnie zdana na napastnika Roberta Lewandowskiego, który nieuchronnie zmierzy się z Kylianem Mbappe. ” To różni gracze. Oczywiście Francja ma Mbappé, ale nie tylko on. Jest wielu dobrych obrońców, takich jak Giroud, Griezmann, Dembélé itd. », ostrzegł Przemysław Frankowski, który w trzecim meczu, po starciu z Holandią i Austrią, wybierze Francję.

READ  Polska zapowiedziała przedłużenie zakazu importu ukraińskiego zboża