Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Minyan, stacja, która potwierdza jego przejęcie bluesa

Minyan, stacja, która potwierdza jego przejęcie bluesa

Autor wyjątkowego pokazu na koniec meczu, Mike Meenan, po zwycięstwie The Blues w Irlandii (0-1) zebrał pochwały swoich partnerów… i przeciwników.

Specjalny wysłannik do Dublina

nie do wiary! Widziałem ją w bramce. Pojawił się znikąd… wyjątkowy! Ibrahima Konate nie jest typem, który chowa się przed mikrofonami, co ponownie potwierdza jego reakcja, gdy skomentował zatrzymanie Mike’a Minnana na koniec meczu z Irlandią. All the Blues, z którymi przeprowadzono wywiad przed opuszczeniem Dublina w poniedziałek wieczorem, chwalili ich imponujący występ bramkarza, który był synonimem czystego konta i sukcesu wyrwanego w ostatniej sekundzie.

Świetnie obronił, jest zawodnikiem meczuWyznaj, przystojny zawodnik, napastnik Benjamin Pavard. Niekoniecznie jestem zaskoczony, ponieważ znam cechy Mike’aPokazał to od czasu selekcji, dodaje spokojnie Aurélien Tchouaméni. Teraz ma szansę udowodnić, że jako punkt wyjścia jest dobrą rzeczą dla drużyny Francji. Na konferencji prasowej Stephen Kenny również pogratulował mediolańskiemu konsjerżowi, kwalifikując jego gest.Niesamowity i wyjątkowy„.

Mike Meenan otrzymał gratulacje od swoich współpracowników. Frank Viv/AFP

Opinię podziela Didier Deschamps, który cieszy się, że może liczyć na takiego portiera, jakim jest następca Hugo Llorisa. Prawdziwy luksus. A przede wszystkim świetna okazja dla bluesa. „To wyjątkowy przystanek. Nie dziwię się, bo wiem, co potrafi Mike, Wskaż trenera. Ma wszystkie cechy, postawę i rozum, aby być przywódcą. Z jego rzutami karnymi, a zwłaszcza tym strzałem wartym więcej niż rzut karny (zatrzymany przeciwko Holandii)… Nie miałem wątpliwości ani wątpliwości co do jego przeniesienia władzy z Hugo (Lloris). Kiedy ma swój pełny potencjał, jest na bardzo wysokim poziomie.»

READ  Liga Mistrzów: Benzema świeci w przegranej Realu z City