Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Microsoft Cashback: program nagród dodatkowych pojawia się we Francji |  Xbox One

Microsoft Cashback: program nagród dodatkowych pojawia się we Francji | Xbox One

Od kilku lat Microsoft chce podziękować swoim lojalnym użytkownikom za pomocą programu Microsoft Rewards. W rzeczywistości, poprzez proste codzienne czynności lub zakupy treści, użytkownicy produktów lub usług marki mogą zdobywać punkty, które mogą wymieniać na karty podarunkowe. Wygląda na to, że amerykański gigant chce ulepszyć swój program, wprowadzając system cashback.

Nowe oprogramowanie Microsoftu dotarło do Francji


W grudniu ubiegłego roku odkryliśmy kilka zrzutów ekranu wskazujących na zupełnie nowy program Microsoft o nazwie Microsoft Cashback, który będzie integrował Rewards, umożliwiając użytkownikom zwiększenie zwrotu gotówki przy zakupie kwalifikujących się przedmiotów.

Teraz jest to oficjalne, funkcjonalność jest dostępna i właśnie dotarła do Francji, o czym świadczą komunikaty od Microsoftu, które zostały wysłane w ciągu ostatnich kilku godzin.

Microsoft Cashback jest teraz częścią programu nagród. Zarejestrowani użytkownicy programu Rewards mogą teraz korzystać ze zwrotów (cash back) za niektóre kwalifikujące się zakupy. Aby przekazać Ci te oszczędności, zaktualizowaliśmy warunki dotyczące zbierania danych. W ciągu 14 dni oferty zwrotu gotówki mogą zacząć pojawiać się przy zakupach produktów firmy Microsoft, takich jak Microsoft Bing lub Microsoft Edge.

Dla tych, którzy nie znają terminu cashback, jest to na ogół kwota, która jest gromadzona poprzez zakupy w Internecie.

READ  Recenzja Bose Frames Soprano: okulary akustyczne do lepszego słuchania