Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Steam Spring Sales 2023: nasz wybór 10 piosenek za mniej niż 5 euro!

Nie oceniaj nas, ale z przyjemnością zajmiemy się powiększaniem Twoich zaległości! Nowy okres wyprzedaży na Steamie, a co za tym idzie nowa partia tytułów za mniej niż 5 euro, aby zadowolić Cię 10 grami, które są zbyt dobre, by dorównać cenie nowej gry. I jak zwykle każdy znajdzie coś dla siebie: RPG, zarządzanie jak GTA… Odkryj naszą organizację Steam Sales Spring 2023.

Edycja Deluxe Upadłego Zakonu Star Wars Jedi. Edycja Deluxe Star Wars Jedi Upadły Zakon

Jeśli przegapiłeś ją, gdy kilka tygodni temu kosztowała 2 euro, oto kolejna okazja, aby przygotować się na premierę Star Wars Jedi Survivor, jej bezpośredniej kontynuacji. Jedi Fallen Order wprowadza laserowe miecze bojowe, które próbują łatwiej odtworzyć uczucie duchów. Pomiędzy (czasami nieprecyzyjnymi) platformówkami i oszałamiającymi scenami akcji, jest to jedna z najlepszych gier Gwiezdnych Wojen ostatnich lat. Należy pamiętać, że jego standardowa wersja kosztuje 3,99 euro.

  • Jedi Fallen Order Deluxe Edition za 4,99 € na Steamie

Yakuza Kiwami 2

Podczas jesiennej wyprzedaży udostępniliśmy Ci grę Yakuza 0 Teraz nadszedł czas, aby zrobić kolejny krok i odkryć dwa założycielskie odcinki kultowej serii od RGG Studios i Sega. Cena pierwszego Kiwami jest taka sama jak Kiwami 2 i Dzięki temu podwójnemu trybowi powinieneś mieć dobrą próbkę tego, co ma do zaoferowania saga o Kiryu, charyzmatycznym gangsterze który ucieleśniał gry aż do siódmego opusu, zanim ustąpił miejsca Ichibanowi Kasudze.

  • Yakuza Kiwami 2 za 4,99 € na Steamie

Królestwo z koronami

Gra o budowaniu i obronie na płaszczyźnie 2D, której nie należy lekceważyć. Dzięki niezwykle płynnemu tempu i satysfakcjonującej treści, Kingdom Two Crowns dodaje do formuły tryb wieloosobowy w trybie kooperacji. Zasada jest prosta: z pomocą wieśniaków będziesz musiał bronić swojego królestwa, budując obronę i samemu wypędzając złych facetów ze swojej ziemi. Prosta koncepcja, która w piękny sposób wzbogaca się o wyspy do podbicia.

  • Kingdom Two Crowns za 4,99 € na Steamie
READ  Recenzja MacBooka Pro 2021: remont

wewnętrzne zło

Pierwsza duża gra Shinjiego Mikamiego post-Capcom, The Evil Within, zachowuje esencję Resident Evil 4, aby przekształcić ją w horror „nowej generacji” (na popołudnie). Tytuł z wieloma dobrymi pomysłami, który podkreśla miłość do gier wideo dzięki wielu oryginalnym etapom. Odrzucony przez graczy w momencie premiery, w szczególności ze względu na czarne paski, jest zdecydowanie najlepszym survival horrorem, w jaki kiedykolwiek grałem.

  • The Evil Within na Steam za 499 €

Zbójeckie Ulice

Szczególnie oryginalny tytuł, Streets of Rogue, to wciągająca gra typu roguelite, tak, właśnie taka. Na losowo generowanych piętrach będziesz musiał jak najlepiej wykorzystać swoje umiejętności i/lub umiejętności znajomych, aby wykonywać zadania tak, jak chcesz, z dostępem na piętro jako kluczem. Dziesiątki unikalnych postaci do odblokowania, sesje, które potrafią okrążyć w ciągu sekundy… czysta koncentracja zabawy.

  • Streets of Rogue za 4,97 € na Steamie

Mistrzowska gwiazda kosmiczna

Zeszłoroczne powściągliwe echa Matthiasa Lindy mogły rozbudzić twoją pasję do japońskich gier RPG „starej szkoły”. Chociaż nie możemy wystarczająco polecić, abyś miał oko na Sea of ​​Stars, które jest dostępne pod koniec lata, w rzeczywistości istnieje kilka wysokiej jakości aplikacji, które możesz teraz pobrać, a Cosmic Star Heroine jest jedną z nich. dzięki niemu Stylowy cyberpunkowy świat z grafiką pikselową, sympatycznymi postaciami i zjadliwym poczuciem humoruCi, którzy tęsknią za Chrono Trigger i jego kuzynami, powinni się dobrze bawić.

  • Cosmic Star Heroine za 3,74 € na Steamie

sprinty

WYJĄTKOWA GRA IMPREZOWA: Na torach 2D 4 graczy rywalizuje w szalonych wyścigach, które wymagają od nich wykazania się refleksem i dużymi umiejętnościami. Niesamowicie zabawny lokalny tryb dla wielu graczy, Speedrunners to pozycja obowiązkowa, jeśli jesteś fanem sesji z przyjaciółmi lub rodziną w tym samym pokoju. Klasyk, którego zawartość rozwijała się przez lata dzięki mnóstwu bezpłatnych aktualizacji od twórców.

  • 3,69 $ w Speedrunners na Steamie
READ  Pilnie usuń te aplikacje z telefonu, mogą zniszczyć Twoje konto bankowe!

Undertale

Czy nadal musimy ci to przedstawiać? Jeśli kiedykolwiek istniała gra, która reprezentowała ideę, że grafika ma niewiele wspólnego z wrażeniami, jakie otrzymujesz podczas grania w grę wideo, to jest to. Dziwna gra RPG, w której spotkasz dobrą obsadę postaci o niezapomnianych motywach, Nie pozostaje nam nic innego, jak tylko zachęcić Cię do odkrycia kultowej spadkobierczyni tej epickiej matki. Tym bardziej, że jest już dostępna korekta francuskiego tłumaczenia.

  • Undertale za 2,99 € na Steamie

światło księżyca

Koncepcja Moonlighter ma wszystko: w świecie jak ze snu prowadzisz wiejski sklep. Ale aby oferować klientom nowe przedmioty i doskonalić swoje umiejętności, będziesz musiał eksplorować lochy pełne potworów. Jeśli ma bardzo pozytywne recenzje na Steamie, strzeż się „czucia” Moonlightera, jest bardzo wyjątkowy, co oczywiście nie zadowoli wszystkich. Jednak dzięki uroczej 2D i dobrze wykonanej mechanice nadal istnieje duża szansa, że ​​ulegniesz jej urokowi.

  • Moonlighter za 2,99 € na Steamie

Sleeping Dogs Ultimate Edition

Pamiętasz LA True Crime podczas generacji 128-bitowej? Well Sleeping Dogs jest w pewnym sensie jego duchowym następcą., co jest doskonałe. Z grubsza podsumowując, jesteśmy hołdem w stylu GTA dla azjatyckich filmów, który w dużej mierze opiera się na walce wręcz o perswazję. Rezultat jest naprawdę satysfakcjonujący, z zadaniami o różnych celach i życiem, które wie, kiedy przestać.

  • Sleeping Dogs Definitive Edition za 2,99 € na Steamie