Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Wow: ta funkcja, którą gracze uważają za bezużyteczną, ostatecznie zniknie po 5 latach istnienia!

Jeśli zaczniesz Świat Warcrafta Ostatnio ten problem chyba Ci coś powiedział, a może niektórzy się obudzili zaszokować wcześniej pochowany. W rzeczywistości, jeśli jeszcze nie zainstalowałeś postaci w World of Warcraft, Twój pierwszy postęp będzie wymagał przejścia dalej ten krok, I aż do następnej łatki, to rozczarowało.

Ofensywny ruch dla nowych graczy?

Kiedy jeszcze nie osiedliłeś postaci Poziom 60 W World of Warcraft koniecznie będziesz musiał przejść levelowanie Bitwa o Azeroth Więc zatrzymaj się na Fajny taras i in Zandalar. Gdy osiągniesz poziom 30 i będziesz pełen dobra, zdecydujesz się na zakup 300 str To reprezentuje Może cały twój majątek W tym momencie gry twoje umiejętności latania mieszczą się w tych obszarach.

Mały kłopot, raz w Zandalarze, Nie da się wystartować the sol, I jest „dobry” powód. W rzeczywistości, aby latać w tych obszarach, oprócz zakupionej umiejętności latania, musisz ukończyć plik Bardzo bolesny sukces.

Tak wielu nowicjuszy zostało bez grosza przy duszy, a przede wszystkim przygwożdżonych do ziemi. Jednak po 5 latach od jego wdrożenia Blizzard wraca do tego błędu.

Poprawić w następnym patchu?

Dobra wiadomość dla nowych graczy World of Warcraft, Ta historia prawie się skończyła Ponieważ Blizzard zapowiedział powrót do tego problemu wraz z łatką 10.0.7. Dzięki tej łatce nie będzie już konieczności farmowania przez długi czas w nadziei, że będziesz w stanie wykorzystać swoje umiejętności latania i szybciej ukończysz misje w tych obszarach. Jednak zmiana jakości życia, której mogłeś się nie spodziewać po Blizzardzie Co z pewnością ucieszy graczy którzy musieli poradzić sobie z tym raczej rozczarowującym wysypiskiem portfeli.

Czy zmierzamy w kierunku większej jakości życia w przyszłych łatkach do World of Warcraft? Fani zapewne będą mile zaskoczeni.