Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Premiera wersji beta Diablo IV to koszmar

Premiera wersji beta Diablo IV to koszmar

Rozpocznij otwartą wersję beta Diablo IV Był piątek, 17 marca, od godz. I podobnie jak w przypadku Blizzard Entertainment, wczesne godziny będą… skomplikowane.

To była przyjemność zaprosić nas wszystkich do uruchomienia otwartej wersji beta naszego Diablo IVPo latach czekania. Rozpoczęcie działań wojennych zaplanowano na piątek, 17 marca, o godzinie 17:00 czasu francuskiego (dla tych, którzy zamówili grę w przedsprzedaży). My, dwaj członkowie redakcji, próbowaliśmy uruchomić grę w reklamowanym czasie i wkrótce pojawiły się problemy…

Mogłem osobiście wyruszyć na przygodę około 17:15, mając nadzieję, że wędrówka będzie kontynuowana. Zakończyło się po kwadransie, zerwaniem połączenia z serwerami i brakiem możliwości natychmiastowego restartu gry. Po wyjściu i ponownym uruchomieniu Diablo IVI kazano mi stać w kolejce 40 minut. Z kolei Julian musiał czekać 50 minut, by w końcu uzyskać dostęp do całej rozgrywki… na żywo na Twitchu.

Wiadomość, która wprowadza cię w PLS // Źródło: Capture PS5

Zagranie w betę Diablo IV wymaga cierpliwości

Najwyraźniej nie tylko my mamy problemy (chcielibyśmy, żeby tak było). Na Twitterze można już znaleźć relacje graczy, którzy nagle rozstali się w połowie gry, tracąc postępy (i długie minuty potrzebne na stworzenie wymarzonej postaci).

« Dotarłem do pierwszego lochu i gra się zawiesiła. Zalogowałem się ponownie, a mojej postaci już tam nie ma. Wróciłem do kolejki z 80 minutowym oczekiwaniem Biadolenie Dźwig. amauri nasycony: Grałem około 10 minut, aż doszedłem do wioski, potem presto, deco i oto jest, rekonesans… (poddałem się). Inni już prasowają, jak np dancarlyon : « Więc… kto ma najdłuższą listę oczekujących? »

Diablo IV // Źródło: Capture PS5
Moja wiedźma była taka ładna… // Źródło: Capture PS5

To naprawdę frustrujące, móc delektować się kilkoma minutami Diablo IV przed natychmiastowym wykluczeniem. Czy powinniśmy obwiniać Blizzard Entertainment? Tak i nie. Nie, ponieważ jest to wciąż wersja beta, a zatem środowisko testowe dla serwerów, aby zaoferować jak najlepsze uruchomienie (w czerwcu). Tak, ponieważ firma zwykle ma doświadczenie z wersjami beta, które potrafią zgromadzić rzesze fanów. Za każdym razem jest to ta sama historia, a wczesne godziny są chaotyczne. ” Klasyczna kolejka premiery Blizzarda, najpierw Overwatch 2, a teraz Diablo IV on tłumaczy spify. Nadal będziemy pamiętać, że ten wczesny dostęp jest w pewien sposób płatny, ponieważ musisz zamówić grę w przedsprzedaży, aby z niej skorzystać.

READ  Wewnętrzna polityka Microsoftu komplikuje pracę Xbox Studios | Xbox One

Blizzard Entertainment przewidział już skargi i zgłosił je Ćwierkać : « Jeśli grasz w betę Diablo IV, pamiętaj, że prace rozwojowe nie zostały zakończone i możesz napotkać błędy i problemy. »


udział w Numerama w Wiadomościach Google Więc nie przegap żadnej informacji!