Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

3 dobre powody, by ponownie odkryć Nice Gallery

3 dobre powody, by ponownie odkryć Nice Gallery

Podczas gdy porównywanie ofert zakupów online weszło w zwyczaje konsumentów, jedno wydarzenie wymaga od odwiedzających: targi. I nie bez powodu: wystawy to prawdziwie uroczysty moment, będący synonimem wspólnego życia. Ciesz się degustacjami, uczestnicz w wydarzeniach, ciesz się targami, odkryj warsztat lub know-how.Targi to idealne miejsce spotkań i odkryć, pozwalające na utrzymanie silnych relacji z lokalnymi handlarzami.

Ponieważ jest to radosne wydarzenie, które można dzielić z rodziną

Od cudownej miotły po narzędzie, które ostatecznie idealnie sieka warzywa, aż po „magiczny kamień, który wszystko czyści”, kto nigdy nie kupił produktu, po który niekoniecznie przyszedł? Bo to też jest duch i urok jarmarku! Poznaj tych profesjonalistów, którzy wiedzą, jak sprzedać wszystko lepiej niż ktokolwiek inny! W Cóż, przestrzeń życiowa Słynne Cameloty z Foire de Nice zachwycą ciekawskich swoimi innowacyjnymi produktami lub klasycznymi, ale zawsze niezbędnymi, cokolwiek można powiedzieć!

Przyjdź do Espace Bien Vivre, przestrzeni na codzienność, aby przygotować się, zdobyć informacje, dobrze się bawić, bawić, zadbać o siebie lub po prostu zjeść i napić się! Niezłe targi.

W naszej pięknej okolicy ogród, balkon czy balkon to miejsca życia same w sobie, w których wszyscy uwielbiają się spotykać. Daj się poprowadzić przestrzeń na zewnątrz Gdzie wszystko jest zrobione, abyś mógł się zrelaksować i upiększyć na zewnątrz. Chcesz zaopatrzyć się w pomysły na budowę, umeblowanie, remont, wyposażenie i udekorowanie swojego domu? Usiadł teren budowy W którym odkryjesz najnowsze trendy. Wreszcie, sercem biznesu będą nowe, używane i bezlicencyjne samochody, a także rowery i hulajnogi elektryczne miejsce na samochód. Nie ma nic bardziej praktycznego niż możliwość zidentyfikowania kilku marek w tym samym miejscu!

Na placu Palais des Expositions będziesz musiał wybrać swój nowy samochód elektryczny lub rower. Niezłe targi.

Bo tam można zrobić dobrą robotę.

Chcesz świeżego wyglądu bez rozbijania banku? Wejdź do garderoby influencerki z ubraniami w 100% z drugiej ręki w niskich cenach. Zawsze w czołówce mody i poszukujący najnowszych trendów, styliści tacy jak Joanna (i jej plemię), Alicia (żona od pierwszego wejrzenia) czy Delphine alias Pecurina zaoferują ostry wybór gustownie dobranych rzeczy z drugiej ręki. Wystarczająco dużo, abyś mógł bardziej odpowiedzialnie konsumować modę, ale nie kosztem stylu! po stronie Piękny zabytkowy kącikMożesz też nauczyć się konsumować inaczej, a przede wszystkim konsumować lepiej. Autentyczne vintage, second hand, eko i artefakty będą sercem tego małego zakątka lepszego życia!

READ  „Czuję się molestowany seksualnie” internauci reagują negatywnie na debiut Le Sserafim
Piękne zabytkowe lub używane przedmioty można kupić w Nice Gallery. Wystarczająco dużo, aby odświeżyć garderobę za mniej, zanim nadejdzie dobra pogoda. Będziesz miał przywilej spotkania swoich ulubionych influencerów!

Modna koszykówka pojawi się również w menu Foire de Nice. Dwoje miłośników sneakersów, skupionych wokół tej samej pasji, sneakersów, spotka się, aby odsłonić jedyne w swoim rodzaju projekty i przekazać swoją pasję do koordynowania pokazu i sprzedaży tych małych klejnotów. W rzeczywistości niektóre rzadkie elementy będą tam tylko dla przyjemności oczu!

Bo można tam spotkać niesamowitych ludzi.

W tym roku publiczność będzie mogła odkryć kulisy Opéra de Nice. Wydarzenie w ramach wydarzenia, które pozwala obserwować różne profesje opery, orkiestry filharmonicznej, poprzez chór czy balet. Wyjątkowa będzie również okazja do wymiany doświadczeń z rzemieślnikami z Ateliers de la Diacosmie, skupiska twórców i artystów o wyjątkowej wiedzy, gdzie pomysłów na tworzenie i budowanie kolekcji i kostiumów jest mnóstwo.

W samym sercu Makbeta, słynnej tragedii Williama Szekspira, będzie wyjątkowa okazja do podzielenia się uprzywilejowaną chwilą z projektantami kostiumów, charakteryzatorami, malarzami i rzeźbiarzami, którzy pracowali nad stworzeniem dzieła. Odwiedzający będą mogli również obejrzeć wystawę mody, odkryć wiele dzieł poprzez prezentacje wideo lub zanurzyć się w programowaniu. Opery, koncerty, balet, a także po pracy, gry ucieczki, praktykanci muzyczni, kawiarnie jazzowe, kolacje na scenie czy programy dla najmłodszych, każdy znajdzie coś dla siebie!

Wśród atrakcji będzie można odkryć naturalnej wielkości kolekcję „Makbet”, podziwiać wystawę mody i oglądać projekcje wideo różnych produktów. Fajna galeria na Facebooku.

Potrzebujesz porady dotyczącej projektu renowacji? Przyjdź i poznaj projektantów wnętrz tego miejsca Wskazówki dotyczące zakwaterowania Z Twoimi planami, zdjęciami lub rysunkami! Eksperci mieszkaniowi będą Ci towarzyszyć w myśleniu i przedstawią swoją opinię na temat Twojego projektu. Wreszcie, jeśli wierzysz, że otoczenie ma realny wpływ na nasze samopoczucie, morale i zdrowie, to warto zasięgnąć cennych rad u ekspertów Feng Shui!

READ  Test Sony Xperia 5 IV: nie do pozazdroszczenia małoformatowa Xperia 1

Niezależnie od tego, czy chcesz porozmawiać, uzyskać poradę, czy odkryć nowe produkty w pobliżu, Fajna galeria, która odbędzie się w dniach 18-27 marca w Palais des Expositions, jest rzeczywiście prawdziwą „fizyczną siecią społecznościową”, w której zawsze miło jest uczestniczyć. I spójrzmy prawdzie w oczy, to idealne miejsce do zabawy i próbowania wygrania niesamowitych nagród lub skorzystania z wózków z jedzeniem na przekąskę w cudownym słońcu!