Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

– Michelle Moroni gejem? Plotka, która poszła dobrze, by zapomnieć o agonii „365 dni”

Aktor grający Massimo 365 dni (Netflix) Udostępnij zdjęcie na Instagramie gorąco Ze swoją koleżanką Susina Simone, co wywołało pogłoski o gejowskim odejściu. Praktyka, aby przewidzieć kontrowersje związane z traktowaniem kobiet w sequelu filmu, który właśnie zapowiedział Michele Moroni.

Nie mów mi, że jest gejem„,”On jest gejem?!„,”Zgubiłem kolejny, dziewczyny…„,”Czy to żart czy…?W ten poniedziałek, 1 czerwca, który rozpoczął Miesiąc Dumy, Michelle Moroni nacisnęła idealny przycisk plotek.Aktor zamieścił na swoim koncie na Instagramie selfie, na którym jest bardzo blisko aktorki Susiny Simone, której ramię nie obejmuje tułowia.

Przeczytaj także >> Nagi tors Michelle Moroni podpala Instagramoni

Więc nieuchronnie stawia słońce w oczy i jak mówimy w takich przypadkach, fani zastanawiają się, podnoszą يرفع czysty. Zwłaszcza jako tłumacz Maksymalny w filmie 365 dni Dni (365 dni), w serwisie Netflix, ma smykałkę do dokuczania, ponieważ zadbał o dołączenie obrazu do tych słów: „Jestem kłamcą” („Jestem kłamcą”) …

Cóż, Michelle Moroni nie wyszła 17 maja, ale nieuchronnie to robimy. Ostatnim, o którym słyszałem, był aktor prosto – Miał dwoje dzieci, kiedy był w związku z projektantem Rubą Saadeh – ale nie musi tak pozostać, nie o to chodzi. Jedno jest jednak pewne, opanował sztukę przekierowywania rozmów i przejmowania plotek, podczas gdy niedawne ogłoszenie, że zaczyna kręcić sequel 365 dni, Zaczął odradzać kontrowersje, które popsuły pierwszą autorską wersję.

Michel Moroni na planie „365 dni” 2

Adaptacja pierwszego tomu powieści Blancy Lipińskiej, 365 dni To polski film erotyczny. Dodano do katalogu Netflix Wiosną 2020 roku. Film fabularny przedstawia sadomasochistyczny związek między mafią (Moroni, który gra Maksymalny) i młodą kobietę, którą porwał, a następnie torturował przez 365 dni, by się zakochać (sic!). Po premierze film został oskarżony o oddawanie się kulturze gwałtu, toksycznej męskości i męskich stereotypach.

READ  Meghan Markle pojawia się ponownie z Harrym: białe i przesadzone spojrzenie na jej wielki powrót do Europy!

Czytaj także >> Willy Rovelli i Olivier Main, para … przyjaciele زوج

Netflix ogłosił w zeszłym miesiącu, pomimo narzekań, że druga rata jest w przygotowaniu, a trzecia jest już planowana. Wiadomość, która nie przestaje ożywiać krytyków. „Przerażający thriller 365 Dni stanie się… trylogią”, stąd zatytułowany Konbini Kiedy Michel Moroni potwierdził 14 maja, Nadal na InstagramieTo kręcenie się rozpoczęło. Zobaczymy, czy to drugie dzieło jest dokładniejsze… wydanie zaplanowane na 2022 rok.