Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Netflix anuluje Dziedzictwo Jupitera miesiąc po premierze

Jupiter’s Legacy zakończyło się zaledwie miesiąc po wyemitowaniu pierwszego sezonu. Jednak Mark Millar ma wiele pomysłów i zapowiada spin-off skupiony wokół super złoczyńców.

W maju ubiegłego roku Netflix zaprezentował pierwszy sezon Dziedzictwo kupującego. Zaadaptowana na podstawie komiksu Marka Millara, produkcja nie była jednomyślna wśród fanów superbohaterów. ja też się zmagałem przekonać nas convince. Topór spadł i nie będzie to drugi sezon. Na Twitterze Mark Millar ogłosił swoim fanom złe wieści. W dedykowanym poście wyjaśnia, że ​​jeśli przygoda Sampsonów się tam skończy, wszechświat będzie się dalej rozwijał.

„Jestem bardzo dumny z tego, co zespoły robią z dziedzictwem Jupitera i z niesamowitej pracy, jaką zespoły wykonały w tym sezonie. Ludzie często pytają mnie, co dzieje się dalej z tym wszechświatem, a odpowiedź leży po stronie superzłoczyńców. Zawsze uwielbiałem kryminały Tarantino i Scorsese, a superzłoczyńcy zawsze byli zabawną częścią opowieści. Superbohaterowie. Wygląda na to, że robienie czegoś ze złoczyńcami, których napotykają.

Kradzież i supermoce

Inspirowane komiksami Super Crocs, stworzona we współpracy z Francisem Yu, ta nowa seria powinna być częścią trendu chwili, w której przeciwnicy chcą ukraść show bohaterom, pozostając w pobliżu. To niewątpliwie pozwoli pracy Marka Millera na nabranie intensywności i głębi, dlaczego nie odtworzyć małego cudu skopać tyłek lub Królowie. Fabuła tej nowej serii skupi się wokół zespołu Johnny’ego Bolta, przestępcy i jego złych przyjaciół, którzy wcielają się w rolę emigrantów w Hiszpanii. Gdy przygotowują się do masowego napadu, sprawy się komplikują, gdy Johnny odkrywa, że ​​ich celem jest w rzeczywistości największy przestępca wszechczasów.

READ  Proces R. Kelly'ego, oskarżonego o wielokrotne wykorzystywanie seksualne, rozpoczyna się na tle #MeToo

w tym momencie, Mark Millar Dostarcza tak mało szczegółów na temat projektu, że wciąż możemy go sobie wyobrazić na etapie embrionalnym. Powinniśmy jednak oczekiwać, że scenarzysta będzie nadal udostępniał nam ekskluzywne informacje na swoim koncie na Twitterze. Więc będziemy mieć oczy otwarte.