Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

365 dni: Kim jest Anna Maria Cicluca, tłumaczka Laura Bell?

gwiazda filmowa 365 dni, w którym gra Laurę Biel, Anne-Maria Sieklucka przeżywa błyskawiczny wzrost. Ale kim jest ten młody 29-latek, który przyjechał prosto z Lublina?

Nikt nie może przegapić 365 dni ! W tym samym duchu co Fundusz Światowy 50 twarzy GreyaTen trzymający w napięciu dramat dystrybuowany przez Netflix wywołał wiele reakcji. Jeśli niektórzy ją kochają, Inni oskarżali go o nawoływanie do gwałtu. Na krytykę odpowiedziała w wywiadzie Blanca Lipińska, autorka książki, która zainspirowała film fabularny Tutaj. Dobry czy zły, rezultat jest taki, że ta praca wywołała poruszenie w sieciach społecznościowych, a nawet na platformie streamingowej, gdzie była oglądana setki tysięcy razy. Co oferujemy Hell of Lights Do głównej obsady, w tym Anny Marii Cicluca. Nieznany dotąd na scenie międzynarodowej ten ostatni został wybrany do roli Laury Bell. Zakochała się w niej sama Blanka Lipińska. Powód? To jak dwie krople wody ! Ale kim jest ta piękna 29-letnia brunetka, która jest tak popularna wśród publiczności?

Anne Maria Cicluca nie jest sercem, które powinieneś wziąć

Urodzony 31 maja 1992 w Lublinie, PolskaAnna Maria Cicluca jest córką wybitnego prawnika. Dzięki temu posługuje się biegle wieloma językami, w tym oczywiście polskim, ale także angielskim, francuskim i niemieckim. Znajomość języka, którą zdecydowała się umieścić W służbie jego pasji: komedia. Studiowała w Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej im. Ludwika-Solskiego w Krakowie, którą ukończyła w 2018 roku. Potem dostała małą rolę w polskim serialu Na dobre i na złeZagrała postać Anieli Grabek. Ale to zdecydowanie film 365 dni Który zostanie zapamiętany jako początek jego kariery.

Anna-Maria Sieklucka z serca dzieli się życiem reżysera Łukasza Witt-Michałowskiego. Oboje żyją szczęśliwie w Warszawie, pomimo pewnej krytyki ich związku. Powód? Dwie gołąbki są od siebie oddalone o 18 lat! Ale jak to się mówi, miłość nie ma wieku…

READ  Marine Lorfelin rozstała się ze swoim narzeczonym Christophem: ogłasza, że ​​podjęła kolejną ważną i trudną decyzję