Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Lucy Lucas (Clem) pozuje bez ubrania, dosłownie zdjęła wszystko z dobrego powodu

Stała się bardzo popularna dzięki swojej roli w serialu KlimaAktorka Lucy Lucas ma również inne pasemka na swój łuk. W rzeczywistości jego życie wydaje się sprowadzać tylko do obecności na planach filmowych. Jako prawdziwa działaczka polityczna, młoda aktorka ma też wiele do przekazania. 2 czerwca postanowiłem zadać wielki cios na rzecz środowiska. Aby to zrobić, piękna kobieta również idzie na duży spacer, pojawiając się bez ubrania w sieci. sprzeciw Więc to od ciebie zależy, czy się zdenerwujesz.

Lucy Lucas (Klima) : Bez ubrania do obrony sprawy bliskiej jego sercu

wojowniczka

Właściwie nie wydaje się, żeby Lucy chciała podsumować swoje życie cyrkoniami i cekinami. Postanowiła też oddać swoją złą reputację w służbie spraw, które wydawały się jej ważne. Co więcej, piękna brunetka nie zadowala się pięknymi słowami. Bo ostatnio jej fani dowiedzieli się, że będzie kandydatką w nadchodzących wyborach regionalnych z listy Bretania moje życie Daniel uczesanie na jeża, były burmistrz Languette W Ille-et-Vilaine. Mężczyzna nie jest też anonimowy, ponieważ ten polityk dużo o nim mówi dzięki jego dekretowi przeciwko pestycydom w jego mieście.

Dołączając do tego ekologa od samego początku, Lucy Lucas jest również zwolenniczką zdrowej diety. W rzeczywistości niektóre niedawne decyzje rządowe mogą jeszcze bardziej utrudnić życie rolnikom ekologicznym. Planowane są cięcia budżetowe, które mogą mieć katastrofalne skutki dla całego zawodu. Bardzo zmotywowana do walki z tymi decyzjami, aktorka serialu Klima Więc jest zdeterminowany do walki. Aby to zrobić, wybrała dość radykalną metodę. sprzeciw wyjaśnić wszelkie.

Lucy Lucas: Bez ubrania na łonie natury

Najwyraźniej Lucy postanowiła przyciągnąć uwagę wielu swoich fanów i być może przyszłych wyborców. Tak zaangażowana w sprawę ekologiczną, że już zamieściła wiadomość na swoim koncie Instagram To jeszcze nie koniec niezauważony. Zdeterminowana, aby zmienić sytuację, aktorka przyjmuje pozę bez ubrania, aby zilustrować swoją długą wiadomość zamieszczoną w sieci. W tym tekście słynna aktorka z Klima Krzyczy o swojej prawdziwej nudzie. „Dzisiaj rolnicy ekologiczni są nadzy. ! dlaczego ? Dziś w Paryżu i w każdym departamencie rolnicy ekologiczni demonstrują, aby potępić propozycje omawiane w ramach nowego złotówki (Wspólna polityka rolna) „.

Młoda kobieta mówi, że jest już przerażona ostatnimi decyzjami Ministerstwa Rolnictwa i Żywności, które jej zdaniem nie zmierzają we właściwym kierunku. wezwany w ten sposób „Nieodpowiedzialne porzucanie pracy rolniczej i środowiska oraz uwzględnienie oczekiwań społecznych”. Dla Lucy jej decyzje będą miały tragiczne konsekwencje: „Rolnicy, którzy wybrali model Rolnictwo Bez pestycydów i nawozów sztucznych (który codziennie działa na rzecz poprawy bioróżnorodności, klimatu i Zdrowie) Stracą średnio 132 euro na hektar i rocznie, czyli średnio 66% ich pomocy”. Wybór polityczny, z którym nie w pełni się zgadzasz.

Transformacja środowiska w niebezpieczeństwie

Aby przekazać swoją wiadomość, Lucy zgodziła się pojawić na środku pola bez ubrania. Tym wyborem chce uświadamiać opinii publicznej, że rolnicy nie skończą z niczym. On ona Zapamiętaj I tego rodzaju decyzja rządu jest sprzeczna z wszelkimi przesłankami środowiskowymi. prawdopodobnie „Aby jednocześnie zniechęcić do transformacji agroekologicznej”. Aktorka chciałaby na to zwrócić uwagę „Nasze podatki powinny być wykorzystywane do wspierania i finansowania przejścia naszych ziem w kierunku samorządności i niezłomności braterstwa”.

Zamiast tego decyzje Ministerstwa Rolnictwa spowodują wzrost skarg, Rozprzestrzenianie się populacji i niszczenie różnorodności biologicznej. Dla Lucy to prawdziwy wstyd. Następnie wykorzystała swoją złą reputację i naraziła ją na potępienie swoich przekonań Nadzieje Transformacja. Zaprasza swoją społeczność, aby do niej dołączyła: Podzielmy się tą akcją i podpiszmy petycję dostępną w moim CV skierowaną do Prezydenta RP o poparcie rolnicy-Ryż Życiorys „. Pozostaje mieć nadzieję, że jego przesłanie zostanie przekazane i usłyszane w szczególny sposób na czele państwa. . Ale tak czy inaczej, Lucy już obiecuje, że nie Bezsporne jest porzucenie ich w mrocznej i niepewnej przyszłości. Jest jeszcze czas na zbudowanie sprawiedliwego świata i Biorę „.


READ  Dlaczego Flo, poświęcony nawigatorce Florence Artaud, robi fale