Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Maxine Zwycięzca 2021, Podsumowanie końcowe

Koh Lanta 2021. Po trzech miesiącach rywalizacji Maxine wygrał finał Koh Lanta 2021 ze strategią i został wybrany zwycięzcą tego sezonu poświęconego tajnej broni. Podsumowanie wieczoru.

W piątek, 4 czerwca, TF1 transmitowało Wielki Finał Koh Lanta 2021. W tym sezonie, zatytułowanym The Secret Weapons, w każdy piątek oglądało wielu widzów przez ponad trzy miesiące rywalizacji. Podczas testu startowego Maxine pokonała Lucy i Jonathana. Miała więc tę przewagę, że wybrała, który z kandydatów, którzy przedwcześnie upadli, dołączy do niej, by stanąć przed ostatecznym jury. Z całą swoją strategią wybrała Lucy zamiast Jonathana, aby oszczędzić jej szanse na wygranie finałowych członków jury. Idealnie zdrowy strategiczny wybór, ponieważ Maxine otrzymała 9-4 dla Lucie i została ukoronowana nagrodą Koh Lanta Award: Secret Weapons. Więc wygrała 100 000 euro.

i natychmiast

11:26 – Najlepszy moment sezonu (3): Vincent zmienia strony

Pomimo liczebnej niższości dawnych Czerwonych, reszta przygody nie była piknikiem w dawnym Parku Żółtych, daleko od niego. W rzeczywistości Vincent Laure i Maxine obiecali wziąć ich pod swoje skrzydła wraz ze swoim zespołem w zamian za wyeliminowanie Frederica i Herve. Jednak jego żółci koledzy zmusili go do głosowania przeciwko Laure lub przeciwko Maxine. Metoda, której Vincent nie doceniał, co wyraźnie powiedział swoim towarzyszom. Ale w obliczu ich nalegań Vincent postanawia zmienić zdanie i zagłosować przeciwko swoim byłym towarzyszom przygód. To oznaczało koniec kwartetu Thomasa Mathieu-Miriam Shanesa.

10:55 – Najlepsze momenty drugiego sezonu: zjazd i koniec czerwonej jednostki

Ponowne zjednoczenie jest zawsze decydującym momentem w każdej przygodzie na Koh Lanta. W tym roku nie był nieobecny, odkąd nastąpił koniec Czerwonego Sojuszu przeciwko Żółtej Drużynie. Do Maxine i Vincenta, dwóch mianowanych ambasadorów, dołączyła Laure, tajny ambasador, a jego koledzy Czerwoni zasugerowali Vincentowi wyeliminowanie jednego z nich po tym, jak ten obiecał zintegrować ich z Żółtym Sojuszem. W rezultacie, reszta The Reds została rozbita w jednym odcinku: Frederick został wyeliminowany przez Ambasadorów, a następnie Hervey został wyeliminowany z tablicy. Strategia, która czyni byłych czerwonych gorszymi… ale to nie liczenie Vincenta i tajnej broni!

Koh Lanta to gra przygodowa emitowana od 2001 roku na TF1. W pierwszym sezonie wprowadził go Hubert Auriol. Od 2002 roku za obsługę programu odpowiada Denis Brogniart. Wielu poszukiwaczy przygód próbuje przetrwać na bezludnej wyspie aż do finałowego meczu. W tej rozrywce polegającej na przetrwaniu i strategii każdy odcinek jest przerywany kilkoma wydarzeniami, a jeden kandydat jest eliminowany przez pozostałych uczestników, aż zostaje tylko pięć. Ten ostatni decyduje następnie o dwóch symbolicznych wydarzeniach: orientacji i partycypacji, przed ostatecznym głosowaniem.

Od momentu powstania gra przeszła wiele zmian w zasadach. W sezonie 2021, zatytułowanym Secret Weapons, nowi kandydaci próbują przetrwać na archipelagu polinezyjskim. Ze względu na kryzys zdrowotny, jak to zwykle bywa, zespoły nie mogły wyjechać za granicę. W tym sezonie zawodnicy mogą znaleźć „tajną broń”, czyli przedmioty w grze, które mogą dać im wyraźną przewagę nad przeciwnikami, pod warunkiem, że będą z nich mądrze korzystać.

Transmisja 4 czerwca 2021 r. Finał Koh Lanta: Tajna broń została wybrana spośród trzech kandydatów, którzy wciąż są na dobrej drodze do wygrania obiecanego zwycięzcy 100 000 euro. Uprawnieni do wydarzenia wprowadzającego Jonathan, Maxine i Lucy zakwestionowali legendarne publikacje Koh Lanta. Maxine, która skończyła jako pierwsza, postanowiła złapać Lucy, która była druga. Duet stanął przed ostatecznym jury, w skład którego weszli Frederic, Hervé, Mathieu, Chanes, Myriam, Vincent, Laetitia, Thomas, Magali, Flavio, Arnaud, Laure i wreszcie Jonathan, który został wyeliminowany po Jobsie. Z 9 głosami na jej korzyść, Maxine wygrała i została ukoronowana nagrodą Koh Lanta Award 2021.

Na początku sezonu było dwudziestu poszukiwaczy przygód w wieku od 25 do 48 lat, którzy zebrali się razem, aby spróbować dotrzeć do finału na Koh Lanta, sezonu tajnych broni, który był transmitowany na początku 2021 roku w TF1. Znajdź ich zdjęcie poniżej.

Koh Lanta to program TF1, który jest nadawany dwa razy w roku na Channel One: pierwszy sezon jest emitowany wiosną, a drugi pod koniec lata. Aby odkryć nowe odcinki nadchodzącego sezonu, obejrzyj Channel One od 12 marca 2021 r. o 21:05. Każdy odcinek jest emitowany w piątek wieczorem i jest dostępny w telewizji, ale także na żywo na stronie MyTF1 za pośrednictwem tabletu, komputera lub smartfona. Oferta jest dostępna do powtórki następnego dnia na stronie MyTF1.

W tej chwili nie znamy dokładnej daty transmisji nadchodzącego sezonu Koh Lanta: All Star, która zgromadzi dwóch byłych poszukiwaczy przygód TF1. Ta wersja, która uczci 20-lecie programu Denisa Bruniarta, powinna zostać wyemitowana pod koniec 2021 roku. W rzeczywistości 4 sierpnia 2001 roku wyemitowano pierwszy odcinek programu telewizyjnego. Pierwszy sezon Koh Lanta. Dlatego ten niezwykły sezon jubileuszowy, który odbędzie się na Polinezji Francuskiej, ma nadejść mniej więcej o tej porze roku.

 • Clemence Castell, zwycięzca piątego sezonu Koh Lanta (2005) i Fighting Champions (2018)
 • Kumba Parag, Koh Lanta sezon 5 (2005), Shock of Champions 2010 i Revenge of Champions (2012)
 • Jade Handi, zwycięzca 7. sezonu Koh Lanta (2007), Koh Lanta Return of Champions (2009)
 • Kristel Jose, zwycięzca 8 sezonu Koh Lanta (2008)
 • Karima Najjarin Sezon 15 serialu Koh Lanta (2016)
 • Clementine Julien, finalistka 17. sezonu Koh Lanta (2017), The Fight of the Heroes (2018)
 • Cindy Pomerol, finalistka 20. sezonu Koh Lanta (2019)
 • Alexandra Burnett, zwycięzca Koh Lanta, Four Lands (2020)
 • Alex Noblett, Koh Lanta Sezon 21 (2020)
 • Patrick Merle, finalista dziewiątego sezonu Koh Lanta (2009), Koh Lanta: Revenge of Champions (2012)
 • Freddy Boucher, Koh Lanta sezon 9 (2009), finalista Clash of Heroes (2010), Zemsta Bohaterów w 2012, nowe wydanie w 2014
 • Claude Dartua, finalista 10. sezonu Koh Lanta (2010) i Revenge of Champions (2012), Island of Champions (2020).
 • Laurent Maitret, Koh Lanta Sezon 11 (2011), Zwycięzca Koh Lanta: The New Edition (2014)
 • Teheiura Teahui, finalista 11 sezonu Koh Lanta (2011), The Heroes’ Revenge (2012), nowe wydanie (2014), The Island of Heroes (2020)
 • Ugo Lartesch, zwycięzca 12. sezonu Koh Lanta (2012)
 • Philip Bizet, Koh Lanta sezon 12 (2012), nowe wydanie (2014)
 • Namdia, Koh Lanta Sezon 12 (2012)
 • Maxime Berthon, Koh Lanta Sezon 20 (2019)
 • Sam Haliti, Koh Lanta: Wyspa Bohaterów (2020)
 • Sandro Gonzalez Sheenan, Luke Rewal i Beatrice Kabore są rezerwistami.
READ  Oto odkrywcza klasyfikacja znaków astrologicznych o złym charakterze