Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Michelle Leib wkrótce zostanie dziadkiem: jego córka jest w ciąży „Błękitne niebo po burzy”

Tym razem to dobra wiadomość dla rodziny Michelle Leib. Kiedy klan zmierzył się z rakiem piersi Fanny – złym wspomnieniem, które się za nimi dziś kryje – dowiadujemy się, że dziecko przyjdzie, aby rzucić światło na ich życie. Elsa Leib, druga córka komika, jest w ciąży.

Niedziela, 2 maja 2021 r. Elsa opublikowała dwa jej zdjęcia na swoim koncie na Instagramie, szeroki uśmiech na ustach i klatkę piersiową w powietrzu, odsłaniając małe zdjęcie. Guz dziecka Urodzony. W podpisie napisała: „Niespodziewane szczęście, nowy rozdział życia, błękitne niebo po burzy, wesoły zgiełk, niesamowita radość, szalona miłość, ty + ja @ allanasle #adventure #petitesouris # 4months #baby #life #blessed #jevaisavoirdesboobs.

Elsa Leib, urodzona w 1988 roku z małżeństwa Michela i jego żony Beatrice, urodzi swoje pierwsze dziecko ze swoim uroczym towarzyszem, który pracuje jako aktor. Na swoim koncie na Instagramie opisuje siebie jako produktywną; Na przykład wyprodukowała film krótkometrażowy To nowe pokolenie, Wyreżyserowany przez jego brata Toma Leiba. Nasi koledzy z Gla Stwierdziła, że ​​studiowała w Europejskiej Szkole Biznesu i uzyskała tytuł magistra w biznesie międzynarodowym. W szczególności była dziennikarką filmową i felietonistką Tifa Deco.

Ta ciąża sprawiła, że ​​jej starsza siostra Fanny Leib była szczęśliwa, z którą podzieliła się pięknym przesłaniem Historia Z jego konta na Instagramie. „Moja młodsza siostra zostanie matką. Jestem taka dumna, taka fanatyczna, taka szczęśliwa, taka niecierpliwa, taka spełniona … i kocham cięSama napisała, w związku od kilku lat, czy planuje kiedyś mieć dziecko?

READ  Quinté PMU - Preview PRIX DES DUCS DE NORMANDIE 19 maja 2021 r