Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Czy Anglia wróci do finału mistrzostw świata? To mistrzostwa świata, o których zawsze marzyłeś

. Tutaj możesz przeczytać pierwsze desperackie nadzieje, że ESPN może pomóc Anglii, gdy Anglia ściga Rosję w poszukiwaniu chwały.

Chciałbym zacząć od cytatu z e-maila, który wysłałem znajomemu na temat konkursu przewidywań w przeddzień mistrzostw świata:

– Wiem, że to brzmi dziwnie, ale mam dziwne przeczucie co do grupy szóstej. Widziałem Meksyk wiele razy i lubią grać w połowie drogi. Jeśli obaj niemieccy boczni obrońcy są daleko na prowadzeniu, mogą. To oznacza, że ​​Niemcy wygrają. Dwa razy „Zmierzą się ze Szwecją. Ale to może być problem dla Korei Południowej, zwłaszcza jeśli Neuer przegra po golu w późniejszym czasie. Mam więc nadzieję, że Meksyk i Szwecja miną, a Niemcy w końcu się zatrzymają. „

– – Podejmuj codzienne decyzje dzięki ESPN FC Match Predictor 2018!
– Harmonogram Mistrzostw Świata, wyniki i raporty

World Cup Daily Live: śledź całą aktywność z ESPN
Rosja przekracza nadzieje Hiszpanii na zwycięstwo
Czy Anglia może odstąpić od sankcji?
Pekerman nadal bije rekordy jako trener Kolumbii

Chcę zacząć w ten sposób, już to widzę, ale oczywiście nie napisałem tego e-maila i nie przyszło mi to do głowy. Spodziewam się, że Excel pokona Niemcy w turnieju i pokonał Brazylię 2-1 w finale.

Być może jakość piłki nożnej nie ma znaczenia. Nie muszę odczuwać wrogości do patriotyzmu, ale każdy mundial, o którym rozmawiają kibice Anglii, jest najlepszą drogą do finału i prawie każdy może o tym marzyć. . Może być szalony optymista piłkarski z meksykańskim ojcem i szwedzką matką, ale nie widzę, żeby wyrzucił swój kraj z tej grupy.

To turniej, w którym prawie wszystko może się zdarzyć w dowolnym momencie i to jest fajne. Zdecydowanie spodziewaliśmy się 13 na 16. To nie jest edycja 2018. Rosja była lepsza, niż ktokolwiek mógł sobie wyobrazić, Polska była zła, muszę wyjaśnić inny szok, ale udało mi się. ! Wymordowali Szwecję, Meksyk i Koreę Południową!

READ  Polska dostarczyła Ukrainie broń o wartości 1,6 mld dolarów

Ale same gry były ekscytujące, zagmatwane i często niepokojące (będziemy za tobą tęsknić, kochanie) i byliśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem technologii VAR. Kto by pomyślał, że osoba oglądająca telewizję może być tak dobrym telewizorem? Czasami nie chcesz wracać do piłki nożnej, ponieważ się spóźniłeś.

Oczywiście sędzia VAR przyznał więcej kar, co zawsze jest prawdą, ale jak działa piłka nożna, każda drużyna mająca kłopoty zwykle musi gdzieś znaleźć bramkę, więc VAR prowadzi mecze. Cele.

(Kiedy rozmawiamy, ktoś gdzieś, doktorant ze stopniem doktora w dziedzinie technologii i sportu, będzie grał jak pies w każdym meczu Mistrzostw Świata, w którym kiedykolwiek grał, próbując dowiedzieć się, kto wygrywa każdy turniej. Sędzia wideo jest dostępny.

Naprawdę podobało nam się uruchomienie Spray Foam w 2014 roku, ale to nowy, nieprzewidywalny poziom rozrywki.

Byliśmy tu wcześniej. Faza grupowa to często niekończąca się niespodzianka, w której trzeba zachować ostrożność, gole się kończą, a mecze trwają 30 minut. (W Anglii może to doprowadzić do poważnego konfliktu wewnętrznego, takiego jak reality show „Love Island”, który jest uwielbiany przez wszystkich nastoletnich graczy w kraju i nadawany podczas meczów towarzyskich o 21:00, niestety wydaje się, że i tak niczego nie chce.

Ale jest duża szansa, że ​​problemy będą się utrzymywać, ponieważ wczorajsze dwa pierwsze mecze sprawiły, że druga runda nie zakłóciła turnieju. Obrona to bardzo groźna sztuka, a jej mistrzowie, Włosi i Chilijczycy, nie dochodzą do finału, dopóki nie opowiedzą swojej historii. Tak czy inaczej, sędzia może gwizdać przy każdym kopnięciu z rogu i wezwać sędziego VAR i znaleźć kontuzję, przeszkodę, która zwykle ją pokonuje.

Atmosfera w Anglii była szczęśliwa po zwycięstwie Harry’ego Kane’a nad Tunezją w ostatniej chwili w fazie grupowej, a radość odwróciła się po pięciu golach w pierwszej połowie z Panamą. Jest to dopuszczalne, biorąc pod uwagę problemy Anglii w fazie grupowej przeciwko mniejszym drużynom. Pamiętamy, jak czekaliśmy do 83 minuty na gola przeciwko Trynidadowi w 2006 roku, bezbramkowego remisu z Algierią w 2010 roku i kolejnego trudnego i żenującego występu z Irlandią, Egiptem i Paragwajem.

READ  „Here It All Begins” z 19 lutego 2024 r.: Jasmine i Jim poddają się pokusie (podsumowanie zapowiedzi odcinka 864 + wideo)

W meczu z Panamą Anglia była szybka i bezwzględna, nie używając dwóch przymiotników do opisania występu Anglii w finale mistrzostw świata XXI wieku, gdy zapomniano o porażce Belgii. Jeśli kolejna runda zostanie pomyślnie omówiona, to drugie miejsce w grupie angielskiej niewątpliwie ułatwi ćwierćfinał.

O ile wiem, ta drużyna jest sławna. Jesteś młody i pokorny i nigdy nie zawiodłeś sto razy. Steven Gerrard i Frank Lampard byli świetnymi graczami, ale nie musimy pytać, dlaczego ich klub nie jest tak popularny w Anglii. Brzmi jak wakacje.

Należy jednak pamiętać o zmaganiach Anglii w 16. rundzie z najlepszymi drużynami. Jak mogę to robić co cztery lata (statystyki nigdy się nie zmieniają), Anglia wygrała pięć meczów, aby wyróżnić się ze swojej w pełni konkurencyjnej historii na obcej ziemi, z których ostatnim było zwycięstwo 1: 0 nad Ekwadorem. 2006. Nie da się pokonać Kolumbii, zwłaszcza reprezentacji Kolumbii, która zniszczyła Polskę Falcao kontra Harry Maguire to gra, która rozśmieszyłaby nas rok temu, zanim zdecydowaliśmy, że wszystko się wydarzy. Dom dom. Aha, według rankingu FIFA „łatwy” ćwierćfinał ze Szwajcarią będzie szóstym najlepszym zespołem na świecie.

Ale te kilka dni to poważna przerwa w głębokich podziałach, które nas dzielą. Nacjonalizm ma w Anglii wiele różnych znaczeń po głosowaniu za opuszczeniem Unii Europejskiej i wiele z tych znaczeń niepokoiło wielu ludzi. Ale największą zaletą tego sportu jest to, że wszystko upraszcza.

Aż do wtorkowego wieczoru, przy odrobinie szczęścia, wszyscy chcemy tego samego: trylogii Harry Kane. Jeśli nie masz dużo wolnego czasu, będzie to trio Jesse Lingarda, oczywiście możesz być fanem miasta lub Yorkshire Police. Kim jest nieżyjący już Jimmy Verdi Punk? Nikt nie nienawidzi Lestera, prawda? W każdym razie. Rozumiesz moje skłonności. Wszyscy jesteśmy w jedności. Czy słyszałeś o Niemczech? Za granicą! Dom dom! Pokonał Koreę Południową w ostatnim meczu grupowym!

READ  Wulkan pożera Charlotte Gainsbourg w „Obietnicy świtu”