Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Quinté PMU – Preview PRIX DE LA FORET DE CHANTILLY 4 maja 2021 r

Prognozy Canalturf.com


Zdjęcie Harmesian

3000 metrów na trawie Cantilli. To jest utwór przesłany we wtorek nominowanym do nagrody Chantilly dla Forest, Kente. Nic ci nie przeszkadza Harmesian (zdjęcie), Który właśnie udowodnił swój wygląd Siant-Cloud.

2 Harmy : To od mieszkańców Francis Henry Grafard Osiem miejsc na podium w jedenastu wyścigach. Dodatkowo, jego ostatnia jazda w handicapach zakończyła się sukcesem. Tutaj, przy swoich pierwszych krokach na pięciokątnej płaszczyźnie, będzie miał nasze preferencje.

3 Checkpoint Charlie : Oczywiście wciąż szukam pierwszego zwycięstwa w kwintecie. Jednak w trzynastu próbach jest osiem miejsc. Po drugie w przypadku zawodów, które rozegrano na tym torze, mniej więcej w tym samym czasie w zeszłym roku, jest to jedna z priorytetowych opcji wyścigowych.

8 Bellareva Jego ostatnie dwa publiczne mecze zakończyły się największą liczbą podium, z których ostatni zdobył w Clodoaldien quinté, na sugerowanym dystansie. Logika i wielu kibiców wygrało to dużo.

9 Św. Mikołaja : Może się pochwalić zdobyciem pięciu zwycięstw tej zimy nad PSF w Cagnes-sur-Mer. Pomimo swoich ogólnych kosztów, od tego czasu udowodnił, że jest nadal konkurencyjny w takiej firmie. Świadczy o tym jego niedawny występ w Saint-Cloud. Rezerwujemy.

7 Max tekst : Ten podwójny zwycięzca pięcioboju wciąż jest dziki w wieku 9 lat. Obejrzyj jego ostatnie zwycięstwo w Saint-Cloud. Z drugiej strony udowodnił, że potrafi prowadzić kursy. Najlepiej dać mu pozytywny znak.

1 trzonowiec : Nigdy wcześniej nie zdarzyło się to na tak dużą odległość. Jednak właśnie podpisali dwa honorowe miejsca w swoich wydarzeniach Pentagon Support. Pomimo większej wagi może zaostrzyć raporty z tego testu.

5 goreli : Dwa zwycięstwa i siedem miejsc są zalecane w osiemnastu spornych wydarzeniach. Udowodnij swoje doświadczenie w takich turniejach. Poza tym wygrał już liczący się dystans. Jedyny problem: wolał ciężki teren.

15 Letit Storm : Ten 7-letni eunuch zajmuje trzecie miejsce na pięć piątych. Ponadto zakończył lepiej, niż wskazywał, zajmując siódme miejsce zarejestrowane w Quinté Prix des Platanes w zeszłym miesiącu w Saint-Cloud. Tutaj jest to możliwa przyczyna problemów.

READ  Polska: Szef policji trafił do szpitala po wybuchu, prezent od Ukrainy

Za brak wrogości: 10 birr


Stephan Davy Choice

Stacjonował
2 Harmy
3 Checkpoint Charlie
Zasady dotyczące możliwości
8 Bellareva
9 Święty Mikołaj
7 Maksymalna liczba tekstów
na zewnątrz
1 koło zębate
5 Gorel
15 Niech burza

Podsumowanie rokowań:

ulubiony
2 – Harmion

Udar w serce
2 – Harmion

Chwila szaleństwa
1 – zębatka

Prognoza ZEturf.frPrognoza ZEturf.fr


Wybierz ZEturf.fr

Kliknij Wybierz

Canalturf zaprasza codziennie na konsultacje Quinté + raceI Lista dziesięciu koni wybranych przez główne gazety Prasy Jeździeckiej (Paris Turf, Tiercé Magazine, Bilto, France Turf, Turf Last, Le Progrès de Lyon, Ouest France, Parisien, Le Parisien, France Soir, Turf, Le Favorite, Turf Matin, Presse Océan).

numer koń oszukać
2 Harmy Komputer. Podot
1 koło zębate M Delalande
5 Gorel Matka. Gion
8 Bellareva M. Barzalona
3 Checkpoint Charlie S. Pasquire
4 Magiczny las T. BACHELOT
7 Maksymalna liczba tekstów za. Krastus
9 Święty Mikołaj J. Claudic
10 Pir Pennoist
16 scenarzysta MLLE M. EON