Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mężczyzna schudł ponad 20 kilogramów, jedząc trzy razy dziennie McDonald’s

Mężczyzna schudł ponad 20 kilogramów, jedząc trzy razy dziennie McDonald’s

Amerykanin z Tennessee stracił ponad dwadzieścia funtów, jedząc rano, w południe i wieczorem McDonald’s przez ponad trzy miesiące. Po drodze kroił porcje: dieta niezalecana przez lekarzy.

Kto by w to uwierzył? 57-letni Amerykanin schudł 26 kg, jedząc trzy razy dziennie McDonald’s przez 100 dni. Ten mężczyzna, Kevin Maginnis, twierdzi w amerykańskiej prasie, że w ciągu kilku tygodni przybrał na wadze ze 108 kg do 81,4 kg, a jego żona schudła około 9 kg, dołączając do niego na środku drogi.

Ten facet mówi lokalnemu kanałowi telewizyjnemu wsmv Że w ciągu tych trzech miesięcy starał się zjeść tylko połowę zamówień, które składał w słynnej sieci fast foodów, aby zmniejszyć liczbę spożywanych kalorii.

Stopniowe zmniejszanie porcji

Następnie lata pięćdziesiąte stopniowo zmniejszały jego porcje, z połowy talerza do trzech czwartych talerza. „Działa z każdym jedzeniem, nawet z McDonald’s” – mówi ten facet. Zaskakująca dieta, którą jako pierwszy promował Sieć społecznościowa TikTok co jest sprzeczne z dokumentem Dla mnie super rozmiar Wyreżyserowany przez amerykańskiego reżysera Morgana Spurlocka w 2004 roku.

W tym filmie fabularnym 32-latek pokazał, że jedząc wyłącznie McDonald’s przez 30 dni, przytył 11 kg, pogorszyło się ciśnienie krwi i poziom cholesterolu. Skarżył się również na objawy związane z depresją i impotencją.

Jednak podczas tego wywiadu Kevin Maginnis twierdzi, że nigdy nie „zmęczył się” Big Macem, hamburgerem Quarter Pounder, frytkami w rożkach i innymi pączkami, które zjadał po połowie. Aby stracić dużo na wadze, powierz także łańcuch Wiadomości NBC W miarę możliwości unikaj przekąsek między posiłkami i pij tylko wodę w tym okresie.

Dieta z pęsetą

Rezultat: Poziom cholesterolu i cukru we krwi poprawił się, a ryzyko zawału serca zmniejszyło się po 100 dniach. „Miałem cukrzycę wcześniej – teraz wróciłem do zdrowego poziomu”, wykrzyknął mieszkaniec Tennessee amerykańskiej prasie, odsłaniając szczupłą sylwetkę, znacznie kontrastującą ze starymi, odkrywczymi zdjęciami.

READ  Automatyczne testowanie maszyny za pomocą niszczarki WMF Perfection 860L: Nikt nie jest doskonały

A 50-latek wciąż opowiadał telewizji, że lekarze ostrzegali go przed tą „dietą nie dla każdego”. Zamiast tego radzą jej skupić się na jedzeniu owoców, warzyw, produktów pełnoziarnistych i innych nieprzetworzonych produktów spożywczych.

W kolejnym wyzwaniu Amerykanin planuje teraz wspiąć się na 30-metrową ścianę w 100 dni. Powiedział: „To mój Everest! Chodźmy!”

Gene Bullant Dziennikarz BFMTV

Najlepsze artykuły