Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mężczyzna próbował zjeść swoją matkę

(Ilustracja) Policjant w Hiszpanii – Andir Gelenia / Agence France-Presse

Podłoga hiszpański Skazano na 15 lat więzienia mężczyznę, który był sądzony w tym tygodniu za uduszenie matki i zjadanie pociętych na kawałki części ciała.

Nazywa się to „kanibalami z Ventas” w odniesieniu do hrabstwa Madryt Gdy policja odkryła przerażające szczątki, podejrzany – Albert SG – jest sądzony od poniedziałku za ”
zabicie I „zbezczeszczenie zwłok”.

Uduszony i posiekany

Według aktu oskarżenia, fakty sięgają początku 2019 roku, kiedy podejrzany pokłócił się ze swoją 69-letnią matką w mieszkaniu, które dzielili w dzielnicy Las Ventas, gdzie znajduje się stołeczna arena walki byków. Hiszpański. Po uduszeniu jej, zaciągnął jej ciało do swojego pokoju, aby ją przeciąć piłą i nożami kuchennymi, aby ją „ukryć”.

A oskarżenie kontynuowało w tym dokumencie: „Gdy ciało zostało pocięte na kawałki, oskarżony od czasu do czasu karmił szczątki ciała przez 15 dni, a inne części składował w kilku plastikowych pojemnikach w mieszkaniu i w lodówce”. Włożył też inne kawałki do worków na śmieci i wyrzucił je.

„Scena dantejska”

Według lokalnych mediów policjant, który został przesłuchany podczas procesu, powiedział, że gdy wszedł do mieszkania, oskarżony powiedział, że zjadł surowe kawałki, inne ugotował, a część dał psu.

Lokalne media podały, że mężczyzna, o którym policja powiedziała, że ​​cierpi na problemy z narkotykami, został aresztowany w lutym 2019 r., Podczas gdy policja szukała jego matki, o której zaginął znajomy.

Kiedy policja zapytała go, czy jego matka jest w mieszkaniu, odpowiedział twierdząco i pozwolił funkcjonariuszom wejść. „Natknęliśmy się na niepokojącą scenę”, powiedział policjant, który poprosił o zachowanie anonimowości w Telecinco. Prokuratorzy zażądali również od „kanibala Ventasa” wypłacenia 90 000 euro odszkodowania starszemu bratu.506

Zaangażowany

READ  Wolontariusz Czerwonego Krzyża pociesza migranta, a potem zostaje obrażony