Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato PSG-Silva: „Neymar musi przyjechać do Chelsea”

Otwarty na opuszczenie PSG, którego chciałby się pozbyć, Neymar był w ostatnich dniach w centrum okienka transferowego. Jeśli nic nie zostało jeszcze ustalone w sprawie przyszłości brazylijskiego napastnika, która zostanie automatycznie przedłużona do 2027 roku 1 lipca, El Pais niedawno ujawnił, że paryski klub byłby skłonny zapłacić część jego pensji, gdyby został wypożyczony do innego klubu.

Wśród miejsc, które najprawdopodobniej przyjmą 30-latka, wymieniono w szczególności Chelsea FC, wspieranego przez nowego właściciela Todda Boleya. Plotka została opublikowana przez Thiago Silvę, byłego partnera Neymara w Paris Saint-Germain, we wtorek na marginesie wydarzenia w Recife w Brazylii.

Powinien przyjechać do Chelsea.

Brazylijskie centrum obrony nie ukrywało chęci, aby jego rodak dołączył do niego w Anglii, w wypowiedziach, które zostały przekazane do kilku mediów, w tym: magazyn de commerce : Powinien przyjechać do Chelsea. W tej chwili, jeśli tak się stanie, będzie to dla nas najlepsza możliwa rzecz. Neymar to zawodnik, którego nie trzeba przedstawiać, ze swoimi technicznymi umiejętnościami i występami, które był w stanie osiągnąć, i to jest coś, czym jestem. nie mogę się doczekać, jeśli to się stanie”.

Wreszcie: „Jest przyjacielem i piłkarzem o wspaniałych cechach, więc oczywiście wolałbym, żeby był z nami. Mam nadzieję, że tak się stanie, ale w tej chwili nic nie wiem”.

READ  Nicolas Valentim (ASM) w reprezentacji Francji na Puchar Mazowsza w Warszawie (Polska)