Głodni Wiedzy

Informacje o Polsce. Wybierz tematy, o których chcesz dowiedzieć się więcej

Mercato: Polka jest wypożyczona do Nicei, bez opcji kontr (oficjalnie)

Mercato: Polka jest wypożyczona do Nicei, bez opcji kontr (oficjalnie)

Zgodnie z oczekiwaniami, młody polski bramkarz Marcin Bulka został wypożyczony do OGC Nice na ten sezon, z opcją kupna, ale bez opcji kontr, według Aiglonsa.

Młody polski bramkarz Marcin Bulka pozna wreszcie swoją trzecią drużynę za niespełna rok: po nieudanej wypożyczeniu do FC Cartagena (2 liga hiszpańska, 4 mecze), z której wrócił w okienku transferowym 2021, sezon zakończył w La Berrichonne de Châteauroux (mecze Ligue 1, 2, 9), tym razem z dużo większym sukcesem, bo mimo spadku klubu w dobrej formie się wyróżnił.

Tym razem, w Ligue 1, puique Bulka został wypożyczony na cały sezon do OGC Nice i będzie zastępcą bramkarza Waltera Beniteza. Wybór, który może być zaskoczeniem, biorąc pod uwagę, że zawodnik zadeklarował, że jego priorytetem była gra w następnym sezonie, czego tak naprawdę nie zagrałby w tej roli. Pożyczce tej towarzyszy opcja zakupu w nieuregulowanej kwocie, ani ze strony klubów, ani prasy.

Jednak w przeciwieństwie do tego, co zostało ogłoszone, komunikat prasowy OGC Nice wskazuje, że PSG nie ma możliwości sprowadzenia Bulki do domu, jeśli Nicea chce oferować swoje usługi pod koniec sezonu. „OGC Nice ma przyjemność pozyskać bramkarza Marcina Bulkę (Paryż SG), wypożyczonego w tym sezonie z opcją zakupu, która jest w pełni kontrolowana przez klub czerwono-czarny”.

READ  Prezydent RP na Ukrainie przed ważnym szczytem NATO